Ми зобов'язані відповідально та раціонально розвивати свій бізнес, приносячи користь клієнтам, компанії та економіці.

Д-р Ральф Спет, Виконавчий директор Jaguar Land Rover
ВПЛИВ НА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ РЕСУРС

Щоб скоротити загальний вплив наших продуктів і операцій на навколишнє середовище, ми використовуємо оцінку експлуатаційного ресурсу для проведення майбутніх досліджень і розробок продуктів.

ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ ЯК З ЦІННИМ РЕСУРСОМ

Наші пріоритети - скорочення кількості відходів і рівня споживання води. Ми все більше визнаємо ціну наших ресурсів і шукаємо інноваційні методи їх повторного або вторинного використання.

ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ВИКИДІВ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ

Ми постійно досліджуємо рівень викидів парникових газів, щоб скоротити його на 30% для виробничих операцій до 2020 р.

СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ДЛЯ 12 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ

Ми підтримуємо локальні та глобальні спільноти за допомогою проектів у сферах гуманітарних наук, охорони здоров'я, освіти, дизайну, технологій, підтримки талантів і охорони навколишнього середовища через програму глобальної корпоративної соціальної відповідальності, яка буде впроваджуватися до 2020 року.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ЗНИЖУЄМО ВИКИДИ

Яким чином вам вдається виробляти більше автомобілів, створюючи менше викидів? Це проблема, над якою ми працюємо, удосконалюючи всі аспекти, починаючи з виробничих процесів і логістики та закінчуючи інвестуванням мільярдів у розробку нових продуктів і виробничих ресурсів та науково-дослідну роботу. Дізнайтеся більше з нашого звіту про сталий розвиток.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ЕКОЛОГІЧНО РАЦІОНАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО

Крім розробки та впровадження раціональних виробничих рішень по всьому світу та забезпечення відповідності нашого виробництва найвищим світовим стандартам, ми застосовуємо повністю новий підхід для того, щоб максимізувати ефективність і мінімізувати викиди. Крім того, ми доклали значних зусиль для зниження споживання води, енергії та виробництва відходів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

КОМПЕНСАЦІЯ ВИКИДІВ

Ми компенсуємо 100% викидів, пов'язаних зі збіркою автомобілів, та використовуємо вуглецеве фінансування, інвестуючи у місцеві проекти по всьому світові. Наприклад, ми підтримали розповсюдження інноваційних фільтрів для очищення води LifeStraw, які потрапили до 1 200 000 людей у західній Кенії. А це означає, що їм вже більше не потрібно кип'ятити воду для безпечного споживання.

/
ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Ми знижуємо витрати палива наших автомобілів, розробляючи більш економічні силові агрегати, електричні та гібридні двигуни,а також використовуючи легковагову конструкцію кузова.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ АВТОМОБІЛЯ

Цінні спостереження, отримані в результаті процесу оцінки життєвого циклу, допомогли нам створити найекологічніше на даний момент покоління автомобілів Land Rover.

НИЗЬКА ВАГА

Знижуючи вагу кузова та деталей, ми робимо наші автомобілі більш ефективними та забезпечуємо неперевершені ходові характеристики, яких очікують наші клієнти.

ВИКОРИСТАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

Будучи компанією, яка відповідально відноситься до свого бізнесу, ми ставимо перед собою мету використовувати екологічні матеріали, такі як натуральний каучук, перероблений пластик і алюміній.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

НАТХНЕННЯ МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ

Ми прагнемо надати наступному поколінню інженерів засоби та вміння для створення нової хвилі інновацій. На даний момент більш ніж 200 000 дітей взяли участь у нашій програмі по натхненню майбутніх інженерів. Для талановитих молодих людей ми також надаємо можливість приєднатися до програм професійного навчання.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ПРОГРАМА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Наша удостоєна нагороди програма професійного навчання залучає багатьох молодих людей, які бажають почати кар'єру в автомобільному дизайні, проектуванні та технологіях. Протягом навчання початківці отримують стипендію та наприкінці можуть бути нагороджені можливістю працевлаштування у будь-якому куточку світу. Кожен рік ми пропонуємо робочі місця значній кількості молодих людей.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ДОПОМОГА ВРАЗЛИВИМ ЛЮДЯМ

Компанія Land Rover працює з товариствами Червоного Хреста по всьому світі у дуже різнопланових проектах: від підготовки до стихійних лих до допомоги людям у часи економічних труднощів. Наприклад, компанія Land Rover працює з британським Червоним Хрестом для забезпечення щоденної практичної допомоги вразливим людям, які живуть наодинці у віддалених населених пунктах та відчувають справжні труднощі, зокрема після перебування у лікувальних закладах.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ОГОРОЖІ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ЛЕВІВ

Огорожа для захисту від диких тварин виготовляється з матеріалів, які отримують з місцевих ресурсів, та використовується для захисту людей та домашньої худоби від левів та інших хижаків. Та при цьому таки огорожі допомагають захистити левів від перспективи бути спійманими скотарями. Ми працюємо з фондом Born Free, допомагаючи встановлювати ці огорожі в національному парку Амбоселі, що знаходиться у Кенії. Завдяки цим огорожам близько 2 500 людей та 32 500 тварин залишаються захищеними.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070