ФОНД BORN FREE

ФОНД BORN FREE

Виникнення історичного об'єднання компанії Land Rover з фондом Born Free бере свій початок у ті часи, коли автомобілі Land Rover були задіяні у 1966 році у класичному фільмі про дику природу «Народжена вільною», в якому знімались засновники фонду Вірджинія Маккена та Білл Треверс. Тоді вимоги нічим не відрізнялись від вимог сьогодення - мати можливість покластись на автомобілі Land Rover у подорожі в дику природу та у найвіддаленіші місцевості.

Вперше компанія Land Rover почала співпрацювати з фондом Born Free у 2002 році. І ми ставимось з всією серйозністю до ідеї подальшого забезпечення фонду практичною допомогою шляхом постачання автомобілів, а також підтримки проектів протягом наступних п'яти років, що втілює наш комплексний підхід до сталого розвитку на глобальному рівні. 

Нове співробітництво надасть фонду Born Free можливість використовувати автомобілі Land Rover у Кеніїї, Ефіопії, Індії та Південній Африці, де вони підтримують необхідну оперативну діяльність благодійних організацій. Додаткова підтримка посприяє здійсненню проектів з охорони навколишнього середовища та диких тварин в інших частинах Африки та Південної Азії, в той час як у Великобританії, де знаходиться благодійна організація, автомобілі Land Rover фонду Born Free сприятимуть отриманню матеріально-технічного забезпечення та виконанню обов'язків представника благодійної організації. 

Уілл Треверс, Кавалер ордена Британської імперії, Президент фонду Born Free, зазначив: «Фонд Born Free – це першопроходець у сфері охорони навколишнього середовища та диких тварин. Та щоб досягти цієї передової ми покладаємось на автомобілі Land Rover. Важливим є не тільки те, що ми спроможні потрапити до дійсно складної місцевості, але й те, що ми маємо змогу успішно виконати нашу місію та вибратися з цієї місцевості. Безпека, захист і надійність мають першорядне значення.»

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070