ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

МАЙБУТНІ ПРИГОДИ

На самому краю Північного полярного кола знаходиться наш центр з випробувань у надзвичайно холодному кліматі. Саме тут, у прекрасній шведській Лапландії, ви зможете опанувати мистецтво керування автомобілем на льоду величезних озер в нашій новій Льодовій Академії.

/

НАЙНОВІШІ ПРИГОДИ ЗА КЕРМОМ LAND ROVER

 • ШОТЛАНДІЯ

  Наш шлях лежить через Шотландське нагір’я – ми намагаємося підкорити прекрасну сувору місцевість із скелястим ландшафтом. Ми познайомилися з культурною спадщиною і насолодилися отриманим доступом до стародавніх замків і найкращого солоду в світі.

  SHOW MORE SHOW LESS
 • НАЙКРАЩЕ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

  Подорож історичними місцями і пам’ятками культури Англії дозволила нам перевірити наші навички за кермом Land Rover Discovery. Ми насолоджувалися хвилюючої їздою по бездоріжжю, а також ексклюзивним доступом до Land Rover і традиційною британською зручністю класу люкс.

  SHOW MORE SHOW LESS
 • МАРОККО

  Ця чудова подорож розпочалась у глушині і проходила з комфортом через Атлаські гори у найбільш пристосованому для цього автомобілі в світі. Пересуваючись у зручній машині, ви зможете дослідити безмежні базари Марракешу і скуштувати розкішні страви місцевої кухні.

  SHOW MORE SHOW LESS
 • ІСПАНІЯ

  За кермом Land Rover ми стали учасниками однієї з найкращих поїздок по Іспанії, насолодившись красою гори Монсеррат і спробувавши найкращі вина Каталонії впродовж нашої подорожі.

  SHOW MORE SHOW LESS
 • ІСЛАНДІЯ

  Подорож на Land Rover Discovery вулканічною місцевістю, яка відкрила нам вражаюче величну землю, а також прекрасні та важкодоступні природні об’єкти.

  SHOW MORE SHOW LESS

МИНУЛІ ПРИГОДИ

Відкрийте для себе світ досліджень і пригод

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070