ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

ВАШІ АФРИКАНСЬКИ ПРИГОДИ

Щоб пізнати багатий світ дикої природи Намібії, ви відвідаєте природоохоронний заповідник Оконджіма (Okonjima Nature Reserve) та Національний парк Етоша (Etosha National Park), де побачите велику кількість тварин у дикій природі.

/

ЗНАЙОМТЕСЯ: ВАША КОМАНДА ІНСТРУКОРІВ

Професійні, віддані та дуже, дуже досвідчені. Наші досвідчені інструктори знають не лише про те, як використовувати потенціал автомобіля по максимуму. Вони також знають, як передати ці знання настільки чітко та всебічно, щоб це і вам стало у нагоді.

/

НАМІБІЯ – НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

- НАМІБІЯ – НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Загальна інформація

  Хто організатор туру?

  Програму Land Rover Experience Adventure Travel організовано компанією Agentur fur Promotion und Service GmbH (APS) / Land Rover Experience Germany, яка має ліцензію та повноваження від компанії Jaguar Land Rover. Бронюючи поїздку, ви укладаєте договір з APS GmbH.

   

  Хто управляє автомобілями?

  Ви! Поруч з вами буде досвідчений інструктор Land Rover, щоб порадити і надати необхідну підтримку у разі потреби, але маршрути обираєте ви самостійно і самостійно керуєте Land Rover.

   

  Якою мовою відбуватиметься спілкування під час подорожі?

  Інструктори/персонал спілкуватимуться з гостями англійською.

 • Вартість

  Чи маю я купувати страховий поліс для участі в подорожі?

  Ми рекомендуємо оформити комплексний страховий поліс для подорожі.

   

  Що входить до вартості туру?

  До вартості туру входить: проїзд, проживання, сніданки, обіди та вечері, напої з харчуванням, трансфер з/до аеропорту до/з аеропорту Віндгук (Windhoek) (єдина фіксована поїздка для всієї групи). Будь ласка, звіртеся зі своїм особистим ваучером подорожі для точної інформації. Будь ласка, зверніть увагу, що з огляду на залученість до водіння, алкогольні напої включено тільки під час вечері в обмеженій кількості. Безалкогольні напої входять у вартість всіх прийомів їжі.

   

  Що не входить до вартості туру?

  Авіаквитки, візові збори (за необхідності), вакцинація, страхування подорожі, чайові, всі особисті витрати (наприклад, міні-бар в готелі, спа-процедури тощо), а також будь-які попередні приготування до туру або витрати після поїздки, які не прописано у договорі.

 • Водіння

  Я ніколи не керував повнопривідним автомобілем раніше або не їздив по бездоріжжю, Чи можу я взяти участь у цій подорожі?

  Безперечно. Поруч з вами буде досвідчений інструктор Land Rover, який супроводжує кожну поїздку і який буде надавати фахові вказівки та рекомендації, оскільки кожна поїздка розрахована на водіїв з будь-яким рівнем досвідом.

   

  Яким автомобілем я керуватиму?

  Учасники туру керуватимуть найновішими автомобілями Land Rover Discovery.

   

  Автомобілі оснащено механічною чи автоматичною трансмісією?

  Всі автомобілі оснащено автоматичною трансмісією.

   

  Які вимоги до водійського посвідчення та віку учасника?

  Учасникам, які сідають за кермо, має бути як мінімум 19 років, і вони повинні мати водійське посвідчення, що дійсне не менше одного року. Водійське посвідчення повинно бути міжнародного зразка.

   

  Чи потрібно мати певний рівень фізичної підготовки для участі в турі?

  Щоб взяти участь в турі, ви маєте бути впевнені, що немає жодних протипоказань для керування автомобілем, а саме: як хронічні проблеми зі спиною (або аналогічні), психічні розлади, що можуть погіршити вашу здатність до керування, рівень зору, який не відповідає стандартам водіння, вагітність або проблеми з серцем.

   

  Скільки людей подорожуватиме в одному транспортному засобі?

  Ціни наведено у розрахунку на двох людей в одному автомобілі. Є можливість подорожувати втрьох або вчотирьох (за попередньою домовленістю).

   

  Чи можу я брати участь в турі на власному автомобілі Land Rover?

  Брати участь на вашому власному транспортному засобі неможливо (пов’язано з умовами страхування).

 • Подорож

  Якщо я подорожую один, мені нададуть персональний автомобіль?

  Ні – з міркувань безпеки ми нікому не дозволяємо подорожувати в автомобілі наодинці. Самотні мандрівники подорожуватимуть в парі в автомобілі з іншим учасником або, якщо число гостей непарне, у транспортному засобі вас супроводжуватиме один з наших інструкторів. Але ви житимете в окремій кімнаті протягом всієї поїздки.

   

  Чи дозволяється дітям брати участь в турі?

  Загалом поїздки розраховано на дітей, старших за 14 років, але будь-ласка, зв'яжіться з APS для отримання додаткової інформації та обговорення ваших індивідуальних вимог.

   

  Чи можна забронювати тур повністю для приватної групи?

  Так, ми із задоволенням допоможемо організувати приватний тур для групи від 10 учасників. Програму може бути переформатовано та адаптовано, відповідно до потреб групи.

   

  Ми подорожуватимемо колоною?

  Так, ми, зазвичай, подорожуємо в колоні, користуючись радіозв'язком для спілкування між собою.

   

  Яка максимальна кількість людей в групі?

  Для створення дійсно комфортної та вишуканої атмосфери, максимальний (і мінімальний) розмір групи становитиме 10 учасників (двоє людей на один автомобіль).

   

  Чи потрібна мені віза?

  Будь ласка, зв'яжіться з місцевим консульським відділом Намібії в країні вашого перебування для перевірки для отримання інформації про перелік вимог. Якщо вам потрібне запрошення для отримання візи, будь-ласка, зв'яжіться з нами, і ми вам його надамо.

   

  Якою валютою користуються в Намібії?

  Місцева валюта – намібійський долар.

   

  Ми хотіли б подорожувати довше на кілька днів, чи це можливо?

  Беззаперечно. Агентство APS з радістю допоможе вам запланувати та забронювати додаткові заходи до або після поїздки. Будь-ласка, див. контактні дані нижче.

   

   

  Чи існують якісь особливі вимоги до мого багажу?

  Жодних конкретних рекомендацій щодо типу багажу немає – в автомобілях можна перевозити і валізи, і туристичні сумки.

   

  Яким має бути одяг на вечір?

  Одяг увечері може бути будь-яким, на ваш смак.

   

  Що станеться, якщо не буде набрано необхідну для подорожі мінімальну кількість учасників? Чи не буде її скасовано?

  Ми прагнемо не скасовувати наші поїздки. Але за деяких обставин це може бути неминучим. Ми залишаємо за собою право скасувати поїздку, якщо мінімальні операційні цифри не було досягнуто за 8 тижнів до вильоту. Будь ласка, ознайомтеся з нашими «Правилами та умовами» для отримання додаткової інформації.

   

  Чи остаточно затверджено маршрути та місця проживання?

  Наведений маршрут та місця проживання може бути змінено, зважаючи на реальну ситуацію із завантаженістю. Ми залишаємо за собою право замінити маршрут та місце розміщення на аналогічні.

Для детальної інформації та замовлення туру телефонуйте 0333 733 3003 або +49 2058 77 809 60. E-mail: landrover@winner.ua

Важливо!

Усі світлини, наведені в цьому буклеті, викладені лише у ознайомчих цілях і у випадку виявлення будь-яких розходжень, надрукована інформація про подорож буде мати переважну силу. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати маршрут та/або туроператора на іншого з аналогічною пропозицією.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070