ПОСЛИ БРЕНДУ LAND ROVER

ХАННА ВАЙТ

Відома своєю любов’ю до пригод, посол Land Rover Ханна Вайт намагається виходити за рамки стандартних вимог в усьому, що вона робить. Здобувши досвід в одиночному плаванні під вітрилами, Ханна поставила перед собою наступну мету: проект Speedbird, в якому вона збирається побити всесвітній жіночий рекорд з вітрильного спорту на одну морську милю.

БЕН СОНДЕРС

Британський полярний дослідник Бен Сондерс був наймолодшим серед трьох людей, які поодинці дійшли до Північного полюсу своїм ходом. В 2014 році він завершив експедицію Терра Нова капітана Скотта 1912 року. Він є всесвітнім послом бренду Land Rover.

/

ВСЕСВІТНІ ПОСЛИ

МОНТІ ХОЛЛС

Для морського еколога і кінематографіста Монті Холлса компанія Land Rover трансформувала автомобіль Defender у мобільний центр для підводного плавання, побудований за його власним дизайном.

ПРОЧИТАТИ СТАТТЮ
ХАННА ВАЙТ

Шукач пригод, яка любить чудові пейзажі Великобританії, і посол бренду Land Rover з вітрильного спорту, Ханна Вайт долала труднощі як на воді, так і поза нею.

ПРОЧИТАТИ СТАТТЮ
ЕД СТАФФОРД

Пройшовши Амазонкою, Ед Стаффорд показав силу і витримку, досягаючи цілей, які досі вважалися неможливими.

ПРОЧИТАТИ СТАТТЮ
БЕН СОНДЕРС

Випробовуючи себе в найсуворіших умовах, полярний дослідник був натхнений прикладом тих, хто робив це до нього.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

КЕНТОН КУЛ

Британський альпініст Кентон Кул підкоряв Еверест не менше 11 разів. Його виняткові альпіністські подвиги і обґрунтоване використання новітніх технологій повністю відповідає духу пригод бренду Land Rover.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070