БЕН СОНДЕРС

Випробовуючи себе в найсуворіших умовах, полярний дослідник був натхнений прикладом тих, хто робив це до нього

Бен Сондерс є провідним британським полярним дослідником, письменником і мотиваційним оратором. В 2004 році за умов, які NASA назвала «найгіршими з початку реєстрації рекордів», він став одним з трьох людей, і наймолодшим, у віці 26 років, хто дійшов до Північного полюса в одиночному лижному поході.

Ben Saunders in snowy conditions

В 2014 році Сондерс разом з Тарка Лерпіньєрі встановив світовий рекорд у найдовшій пішій полярній подорожі в історії, пройшовши 1795 милі до Південного полюса і назад за маршрутом останньої експедиції капітана Скотта.

Сондерс і Лерпіньєрі тягнули санки по 200 кг пішки під час 69 марафонів спиною один до одного при низьких температурах в -46°C.

«Час від часу ми опинялися в скрутному становищі за умов інтенсивного холоду і вітру на високому плато, ослаблені зменшеним вдвічі раціоном, знаходячись на межі виживання. Це було набагато складніше,  ніж я очікував перед цією поїздкою» - зазначив він.

«Тарка і я відчували страх і глибоку повагу до витримки, стійкості і сили духу капітана Скотта і його команди, які здійснювали подібну подорож сто років тому».

Сандерс подорожує до суворих і важкодоступних місць на своєму Land Rover Discovery для тренування, а також на місця проведення урочистих прийомыв. «Це дійсно дуже важливий ынструмент,- зазначив він. – Практичний і корисний, але не спартанський чи спрощений».

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070