ЕД СТАФФОРД

ПЕРША ЛЮДИНА В ІСТОРІЇ, ЯКА ПРОЙШЛА ВЗДОВЖ ВСІЄЇ АМАЗОНКИ

Ед Стаффорд вів авантюрний спосіб життя, організовував експедиції у віддалені куточки світу. Як він пише в своїй книзі «Прогулянка по Амазонці»: «після звичних восьмигодинних подорожей на Land Rover, я поринав у роздуми і мріяв про те, яким буде кінцевий пункт моєї експедиції».
 Ед Стаффорд працює на своєму ноутбуці, на берегу річки Амазонки

 

В результаті, він здійснив похід від джерела річки Амазонки в перуанських Андах до її гирла в східній частині Бразилії. Документуючи свою експедицію в блозі, він попередив своїх читачів, що він може потерпіти невдачу. Проте, після 860 днів, 9 мільйонів кроків і 200000 укусів комарів і мурах він вийшов з джунглів, де річка Амазонка впадає в Атлантичний океан, досягнувши своєї мети. Сер Ранульф Файнс описав його пригоду, як «насправді незвичайну… і гідну вищої ліги експедицій минулого і сьогодення».

Стаффорда було номіновано в категорії «Авантюрист року» від журналу National Geographic, і він став всесвітнім послом бренду Land Rover. Він має намір використовувати свої пригоди, щоб доносити до людей важливість збереження навколишнього середовища і надихати їх на нові звершення, що здавалися неможливими.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070