ХАННА ВАЙТ

Елітний мореплавець-одинак і шукачка пригод, яка прагне надихнути нове покоління

Ханні 31 рік і вона є шукачкою пригод, мореплавцем і телеведучою, яка обожнює чудові пейзажі Великобританії. Не має значення, чи Ханна знаходиться на півдорозі до вершини гори, плаває у відкритому морі або їде сільською місцевістю, вона намагається поєднати свої дивовижні пригоди і успішну кар’єру телеведучої, щоб надихнути світ на отримання радісного досвіду, заохотити інших вести активний стиль життя і бути відкритими.

Спочатку Ханна завоювала славу в сфері одиночного плавання під вітрилами. Вона тричі самостійно підкорила Атлантичний океан, приймаючи виклик як на воді, так і на суші. Після завоювання почесного другого місця в останній одиночній гонці через Атлантичний океан, вона стала телеведучою. Ханна досягла успіху в переважно чоловічому світі і продовжує йти до нових успіхів  завдяки пригодам і роботі на телебаченні, як під час Олімпіади в Лондоні в 2012 році або в програмі Countryfile на BBC 1.

Найважливіший результат у вітрильному спорті Ханна отримала в 2009 році, коли вона посіла почесне місце на п’єдесталі пошани після найскладнішої в світі одиночної гонки океаном – Трансатлантична одиночна гонка (OSTAR). У змаганнях 2005р. вона була наймолодшою жінкою-учасником, а її участь у змаганнях у 2009 році не тільки довела її здібності в вітрильному спорті, але й підтвердила очевидний талант у сфері телебачення і комунікацій. 

Отримавши приз ЗМІ (за який проголосувала широка громадськість) в 2009 році, Ханна поринула у світ успішної кар’єри міжнародної телеведучої в сфері пригод і вітрильного спорту, а також почала працювати ведучою і коментатором на різних міжнародних спортивних подіях, включаючи Extreme Sailing SeriesTM і Premiership Rugby.

Пригоди Ханни продовжують надихати, і 2015-й рік обіцяє бути успішним, тому що вона і в Великобританії, і на міжнародному рівні буде займатися вітрильним спортом з азартом, і розповідати свої неймовірні історії світу.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070