КЕНТОН КУЛ

11-РАЗОВЕ ПІДКОРЕННЯ ЕВЕРЕСТУ Є ЛИШЕ ОДНИМ ІЗ ПОДВИГІВ НА ВИТРИВАЛІСТЬ, ЯКОГО ДОСЯГНУВ ЦЕЙ ОДИН З НАЙКРАЩИХ АЛЬПІНІСТІВ СВІТУ.

Британський альпініст, скелелаз і гірський гід Кентон Кул покладається на автомобілі Land Rover, щоб досягати тих місць, де він збирається тренуватися в суворих умовах і складній місцевості.  
 

Автомобіль довів свою витривалість протягом тижня тренувань в умовах підступної хуртовини в Норвегії перед підкоренням Евересту. «Використовуючи функцію Terrain Response® в режимі снігу і гравію, я був впевнений, що зможу підійти якомога ближче до краю гори, а команда пройде більшу частину до заходу сонця. Це був один із найважливіших моментів нашого плану підготовки до підкорення Евересту».

Він додає: «В команді сперечалися, хто буде за кермом, особливо коли я обмовився, що воно з підігрівом. Підкорення льодовиків жорстоко обходиться з пальцями, і альпіністи називають це «пекучим болем» - інтенсивний біль, який виникає, коли пальці сильно переохолоджуються, потім  їх потрібно зігріти. Тому коли холодні пальці лежать на підігрітому кермі, це справжній рай.

«Проте, однією з найкращих речей в Range Rover Evoque є його панорамний дах, який дає нам можливість побачити найперший сполох північного сяйва. Я ніколи його не бачив раніше, тому ми з такою радістю спостерігали за цим захоплюючим видовищем з найкращого місця в світі».

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070