МОНТІ ХОЛЛС

Безстрашний морський дослідник, еколог і кінематографіст, якому в роботі допомагає унікальний центр для підводного плавання Defender

Більш відомий за програмою на BBC «Велика втеча», в якій він живе і працює в складних віддалених районах, Монті Холлс проводить підводні експедиції для шукачів пригод і вчених, і підтримує діяльність із збереження природи, а також військові благодійні організації.
 

В 2013 році він презентував Land Rover з безпрецедентним викликом. Він заявив: «Це – комплексний всюдихід, лабораторія і центр для підводного плавання, який може подолати будь-які перешкоди». Функціонування Land Rover Defender  націлене на досягнення подвійної мети:  забезпечити транспортування групи для дайвінгу і зйомок фільмів та слугувати базою у віддалених місцях на бездоріжжі.

Холлс, всесвітній посол бренду Land Rover, зізнався, що він не вірив у те, що всі його амбіційні вимоги можуть бути виконані, але команда створила унікальний автомобіль згідно з його вимогами. Подібно до того, як покійний морський еколог Жака Кусто використовував  надійне багатоцільове судно «Каліпсо» для реалізації своїх задумів, так і у Монті є його унікальний Land Rover Defender.

Монті став великим шанувальником бренду після багатьох років досвіду користування Land Rover, набутого на початку кар’єри в Королівській морській піхоті. «Мені був потрібен автомобіль, який міг би слугувати і базою для табору, і мобільним центром для підводного плавання, який би дозволив мені динамічно пересуватися по бездоріжжю», - пояснив він.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070