ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

ДУХ ПРИГОД

Наші досвідчені інструктори з водіння найвищого ґатунку допоможуть вам оволодіти крок за кроком технікою водіння на кризі. Їх знання та досвід, здобуті важкою працею, були використані при створенні наших ретельно розроблених вправ, серед яких "Коло заносу" та "Вісімка", цілий ряд складних трас та позашляхових випробувань. Під їх професійним наглядом ви розвинете усі навички, необхідні для впевненого водіння на кризі.

/
1/4

ГАЛЕРЕЯ ICE ACADEMY

Тріпотливі авто на тлі захоплюючої арктичної природи. Ось кілька фото, які дозволять вам відчути аромат незабутнього досвіду, який може чекати на вас. Сфотографуйтеся тут самі та не забувайте вашу камеру.

ГАЛЕРЕЯ ICE ACADEMY

Чудовий досвід, який залишиться з вами на все життя. Ви, група нових друзів, розкішні авто, екстремальне водіння та крига. Багато криги. І снігу. Це на згадку.

ГАЛЕРЕЯ ICE ACADEMY

Глибоко в серці Шведської Лапландії ви відчуєте традиційну скандинавську гостинність та смак місцевих делікатесів на кшталт оленячих стейків у брусничному соусі, що подаються під танці вогнів полярного сяйва.

ГАЛЕРЕЯ ICE ACADEMY

Уявіть себе прямо тут, за кермом одного з найкрасивіших авто, що були колись створені. Гуркіт двигуна лунає, коли ви дозволяєте, щоб задню частину занесло в інший бік, чудово тримаючи при цьому авто під контролем.

ГАЛЕРЕЯ ICE ACADEMY

Від нового Jaguar F-TYPE до Range Rover Sport, ви матимете шанс сісти за кермо найкрасивіших автомобілів та проїхатися деякими з найбільш вражаючих місць у світі.

/Автомобілі зображені лише для ілюстрації та можуть бути наразі недоступними для водіння.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070