ПОЧЕСНЕ СПОНСОРСТВО

КОМАНДА LAND ROVER BAR

Кубок Америки – це одна з найпрестижніших регат у вітрильному спорті. І це також чи не єдине спортивне змагання, у якому Великобританія ніколи не перемагала. У боротьбі за головний Кубок п'ять команд кинуть виклик переможцю минулих змагань – команді Oracle Team США. Команда Ben Ainslie Racing (BAR) була створена в червні 2014 року з єдиною метою – повернути Кубок на його історичну батьківщину, до Великобританії, де все це почалося в 1851 році.

/

КУБОК СВІТУ З РЕГБІ 2015

У 2015 році кращі регбісти змагалися за головний приз цього виду спорту в рамках найбільшого в історії Кубка світу з регбі. Але ми у Land Rover вважаємо, що серцем і душею реального регбі є незламний дух гравців команд нижчих ешелонів, місцевих і аматорських команд, їх клубів та вболівальників. Саме тому ми реалізуємо кампанію популяризації регбі на місцях під хеш-тегом #WeDealInReal.

/
СПІЛЬНЕ ПРАГНЕННЯ ДО ПРИГОД
СПІЛЬНЕ ПРАГНЕННЯ ДО ПРИГОД

VIRGIN GALACTIC

У цьому місяці відбулася захоплююча подія, що є віхою в історії партнерства компаній Virgin Galactic і Land Rover. Станьте свідком, як наш неперевершений позашляховик Range Rover Autobiography вивіз на сцену новий космічний корабель Virgin Galactic Spaceship (VSS Unity) на космодромі в пустелі Мохаве (Каліфорнія, США).

/
INVICTUS GAMES
INVICTUS GAMES

LAND ROVER ПІДТРИМУЄ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ (INVICTUS GAMES)

Jaguar Land Rover виступає партнером найбільших у світі міжнародних спортивних змагань для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм під час військових дій, Invictus Games (Ігри Нескорених).

INVICTUS GAMES
INVICTUS GAMES

КЕРОЛАЙН ДАФЛІ (CAROLYNE DUFLEY), 32 РОКИ, ЙОРКШИР

Ветеран з 15-річним стажем підрозділу тилового забезпечення Королівських Збройних сил Великої Британії здійснила відрядження до Іраку і Афганістану до того, коли отримала травму хребта під час тренування дзюдо. Вона відзначає, що змагання Invictus Games допомогли їй зібратися і стали першим кроком на шляху до подолання сильного болю і втрати рухової функції, спричинених травмою.

INVICTUS GAMES
INVICTUS GAMES

ДЖОНАТАН ЛЕ ГАЛЛЮДЕК (JONATHAN LE GALLOUDEC), 33 РОКИ, ВЕСТБУРІ

Лікарі сказали єфрейтору Джонатану, що він ніколи не буде знову ходити після вогнепального поранення хребта під час служби в Басрі в 2007 році. "Француз", як його кликали у частині, довів, що вони помилялися. У 2011 році, завдяки своїй неймовірній рішучості, Джонатан зміг піднятися на Еверест. Нині він з нетерпіння очікує на протистояння мужніх на Invictus Games.

INVICTUS GAMES
INVICTUS GAMES

ДЕЙВ СКОТТ (DAVE SCOTT), 52 РОКИ, ЛАНГОЛЬМ

Девід, майор у відставці, був осколком поранений в ногу під час служби в Боснії у 1993 році. Після трьох спроб ендопротезування колінного суглоба і 21 хірургічної операції, у 2009 році він прийняв рішення про ампутацію ноги вище коліна. "Скотті", як його кличуть товариші, каже, що змагання Invictus будуть нагадувати йому про його участь у Іграх Співдружності.

/
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

Міжнародна вітрильна регата Extreme Sailing Series™, що поєднує в собі водночас серйозне спортивне змагання і захоплююче видовище, стала першим заходом, що знаменувало повернення Land Rover до вітрильного спорту. У 2013 році компанія стала основним партнером серії. Марк Камерон, Директор з розвитку бренду Land Rover у світі, так охарактеризував це ідеальне поєднання: «Ми не випускаємо «нормальних» автомобілів, як і високошвидкісний катамаран не є "нормальним" човном».

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

ХАННА УАЙТ (HANNAH WHITE)

В рамках спільного проекту Land Rover і амбасадора бренду, мореплавателя і шукачки пригод, Ханни Уайт (Hannah White), іменита спортсменка береться за встановлення рекорду швидкості на вітрильному судні під назвою Speedbird у змаганнях серед жінок на дистанції в одну морську милю. Досвід фахівців Land Rover в аеродинаміці став у нагоді при розробці інноваційного судна на підводних крилах, забезпечивши йому здатність розвивати неймовірні швидкості.

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

КОМАНДА RED BULL EXTREME SAILING TEAM

Команда Red Bull Extreme Sailing Team на чолі з дворазовим володарем золотих олімпійських медалей Романом Хагарою (Roman Hagara) розсікає хвилі на ультрасучасних багатокорпусних суднах на міжнародних вітрильних регатах у найрізноманітніших місцях світу. Land Rover, як офіційний автомобільний партнер, надає кілька позашляховиків для транспортування обладнання і команди Red Bull Extreme Sailing Team у їх боротьбі за титул переможця міжнародних вітрильних перегонів Extreme Sailing Series™

/

КІННИЙ СПОРТ

Кінний спорт дає можливість перевірити на витримку майстерність, хоробрість, силу і партнерство. Land Rover протягом десятиліть підтримує світові кінні змагання і спортсменів. Наші спонсорські програми включають Всесвітні Кінні Ігри Оллтек FEI 2014 року, під час яких не тільки пройдуть змагання у восьми дисциплінах, а ще і серія показових турнірів у День британського поло, які дадуть змогу продемонструвати всьому світу розкіш і багатий культурний спадок Британії.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070