ШТАБ-КВАРТИРА LAND ROVER BAR

Ben Ainslie Racing, Портсмут, Land Rover

ШТАБ-КВАРТИРА LAND ROVER BAR

Приголомшлива штаб-квартира команди Land Rover BAR відкрилася в портовому басейні в Портсмуті влітку 2015 року. Нова будівля, спроектована компанією HGP Architects (творцями легендарної вежі Spinnaker Tower у Портстмуті), покликана надихати Сера Бена Ейнслі і його команду. Звідси команда почне свій шлях до мети – повернути Кубок Америки додому в 2017 році.

Будівля виконує три основні завдання, будучи штаб-квартирою команд з розробок, навчання і суднобудівництва, а також Центром інновацій (Innovation Centre) для відвідувачів. У будівлі розташовані спортивні, наукові та оздоровчі об'єкти, інженерний центр і дизайнерська студія.

Будівля була побудована з використанням передових методів, матеріалів і технологій без викидів вуглецю відповідно до найвищих стандартів оцінки екологічної ефективності і рівня енерговитрат будівельних споруд (BREEAM). Будівля оснащена 432 сонячними фотоелектричними панелями, які виробляють енергію в обсязі 130 МВт-год, задовольняючи всі потреби в електриці. Фасад у вигляді вітрила, який створений з прозорої тканини з політетрафторетилену (ПТФЕ), натягнутої навколо відполірованої бетонної основи, підсвічується вночі і забезпечує додаткову енергоефективність будівлі.

Будівництво допомогло навіть локальній екосистемі: команда Land Rover BAR запустила проект з підтримки місцевої популяції устриць, яка переживає непрості часи. Устриці будуть жити в плаваючій конструкції під будівлею.

Школи, громадські групи і інші відвідувачі зможуть дізнатися все про проектування, сучасні технології суднобудування, гоночні симулятори, а також про тренування і відпочинок команди.

«Портсмут – місто з давніми морськими традиціями», - розповідає Бен Ейнслі. «Для нашої команди це справжній дім у Великобританії. Тут у нас є доступ до води для навчання і проведення майбутніх заходів в рамках Кубка Америки, а також оглядові майданчики для глядачів.

Ми сподіваємося, що своєю спробою повернути Кубок до Великобританії, ми зможемо надихнути молодих людей займатися спортом, а також підтримаємо розвиток вітрильного спорту в протоці Солент на рівні британського центру інновацій для Формули-1».

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070