70 РОКІВ LAND ROVER

Спеціальні умови* на придбання автомобілів Land Rover

70 РОКІВ LAND ROVER

Реєструйтеся на тест-драйв                         Знайти дилера

70 років потужності, можливостей, новацій. 70 років легендарної історії, рекордів та перемог. 70 років бренду Land Rover.

Вже протягом 70 років Land Rover виготовляє автомобілі, які є відображенням потужності, кращих у класі можливостей та інновацій. Саме Land Rover задає тренди у позашляхових технологіях, дозволяючи вам виходити за межі буденного, відкривати нові шляхи та діставатися недосяжних вершин. Land Rover підкреслює ваш статус та надає нові можливості.

Саме час долучитися до спільноти Land Rover – людей із сильним характером, яким підкорюється світ. Із нагоди святкування 70 річчя бренду Land Rover в Україні пропонує спеціальні* умови на придбання автомобілів Land Rover. Торкніться легенди, володійте легендою, творіть легенду.

 

DISCOVERY SPORT ВІД 1 320 000 гривень*

Найбільший компактний та універсальний SUV. 

Компактний SUV, що дебютував 1 жовтня 2014 року на Паризькому автосалоні. Цей SUV створений для подорожей з вашою родиною та друзями, та для незабутніх пригод. Discovery Sport - це втілення безмежних позашляхових можливостей, він надійний та комфортний, завдяки системі адаптації до дорожнього покриття Terrain Responce та цілому спектру інноваційних позашляхових технологій та систем безпеки. Обирайте Discovery Sport та вирушайте до захоплюючих пригоди, прокладаючи свої власні маршрути.

Оберіть Вашу модель

Сконфігуруйте свій Discovery Sport

 

DISCOVERY ВІД 1 850 000 гривень*

Позашляховик, якому немає рівних.

З того часу, як він вперше виїхав на вулиці міста, бездоріжжя та пустелі в 1989 році, Discovery став синонімом надможливостей - він створений долати виклики бездоріжжя, готовий підкорювати схили, водойми, піщані дюни, міста та мегаполіси. Удосконалена геометрія Discovery дозволяє йому долати брід глибиною 900 мм та буксирувати причепи масою до 3500 кг. Discovery - позашляховик, якому немає рівних, саме Discovery визнано кращим повнорозмірним позашляховиком на церемонії нагородження автомобіль Року в Україні у 2018 році.

Оберіть Вашу модель

Сконфігуруйте свій Discovery

 

RANGE ROVER EVOQUE ВІД 1 200 000 гривень*

RANGE ROVER EVOQUE CABRIOLET ВІД 1 620 000 гривень*

Найбільший бажаний компактний SUV

Range Rover Evoque задає тон в класі компактних кросоверів своїми дизайнерськими рішеннями, що стали синонімом сучасного яскравого стилю життя. Цей автомобіль поєднав у собі унікальний дизайн, вишукане оздоблення салону, потужність, ефективність, драйв і динаміку, ставши ідеальним втіленням ритмів сучасного мегаполісу. Найбільш продаваний, найбільш бажаний та найбільш титулований кросовер бренду - понад 160 міжнародних нагород, Автомобіль Року за версією більшості автомобільних видань, Світовий дизайн року у 2011 та 2012 роках, визнаний Автомобіль року у Великобританії, Північній Америці, завоював титул Позашляховик у року у десятках країн світу.

Range Rover Evoque це уособлення стилю та елегантності Range Rover у компактних розмірах та яскравому дизайні.

Оберіть Вашу модель

Сконфігуруйте свій Range Rover Evoque

 

RANGE ROVER VELAR ВІД 2 120 000 гривень*

Найбільш авангардний Range Rover

Унікальний дизайн Range Rover Velar має відмінно оптимізовані пропорції та приголомшливий силует. Його надтонкі матричні лазерні світлодіодні фари, висувні дверні ручки, стильна інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo - це відмінні риси редукціоністської концепції Range Rover.

Range Rover Velar визнано найкрасивішим автомобілем на планеті, саме він здобув титул Дизайн Року на Світовій церемонії нагородження Автомобіль Року 2018 у Нью-Йорку, а також визнано кращим Дизайном на церемонії нагородження автомобіль Року в Україні у 2018 році.

Оберіть Вашу модель

Сконфігуруйте свій Range Rover Velar

 

RANGE ROVER SPORT ВІД 2 505 000 гривень*

Найбільш динамічний Range Rover

Range Rover Sport славиться своєю видатною потужністю та динамікою, він вражає переконливим балансом між динамічними можливостями, ефективністю та комфортом для пасажирів.

Range Rover Sport народжений встановлювати рекорди та долати будь-які виклики. Йому уже підкорилась пустеля Саудівської Аравії, схил Інферно та Небесні Ворота Китаю. Немає перешкод та викликів,які б не здолав Range Rover Sport. Обирайте Sport, обирайте бути найкращим.

Оберіть Вашу модель

Сконфігуруйте свій Range Rover Sport 

 

 * Вартість автомобіля вказана для моделі Discovery Sport у пакетній комплектації SE із врахування додаткового обладнання. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Розмір знижки станом на 03.07.2018 року становить 236 625 гривень еквівалентний 7 500 євро. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у кузові кабріолет із урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Розмір знижки станом на 03.07.2018 року становить 473 250 гривень еквівалентний 15 000 євро. Вартість автомобіля вказана для моделі Discovery у базовій комплектації без врахування додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Розмір знижки станом на 01.08.2018 року становить 283 950 гривень еквівалентний 9 000 євро. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Sport у пакетній комплектації SE із врахування додаткового обладнання. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Velar у базовій комплектації без врахування додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Вартість автомобілів розрахована за курсом, розміщеним на сайті winner.ua станом на 01.08.2018. Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу. Строк дії пропозиції з 1 до 31 cерпня 2018 року.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070