АВАНГАРДНИЙ RANGE ROVER VELAR

Вигода до 310 000 гривень

АВАНГАРДНИЙ RANGE ROVER VELAR

Елегантна простота, мінімалізм та інноваційні технології – ключові ознаки нового авангардного Range Rover Velar.

Вирішальне значення для сучасного дизайну Range Rover Velar мають плавні лінії корпусу та інтегровані мідні вставки, які підкреслюють ексклюзивність і преміальність. Інноваційні супертонкі матрично-лазерні світлодіодні фари, світло від яких поширюється на 550 метрів, розроблені для ще більшої безпеки на дорогах.

Висувні дверні ручки - ще одна ключова ознака Range Rover Velar, їх надійність протестована в найсуворіших умовах, їм не зашкодять морози та крига товщиною 1 см.

Однак технологічне серце Range Rover Velar - ультрасучасна мультимедійна система InControl у версії Touch Pro Duо із двома 10-дюймовими сенсорними екранами, здатними безперебійно працювати за температури до -20 градусів, аналогів яким немає серед автомобільних брендів.

Лише зараз у офіційній дилерській мережі діють спеціальні умови на придбання Range Rover Velar із вигодою до 310 000 гривень. Вирізняйся з авангардним Range Rover Velar.

 

* Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля. Розмір знижки станом на 28.11.2017 року становить 312 000 гривень, еквівалентна 10 000 євро та розрахована за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Знижка поширюється на автомобілі Range Rover Velar, наявні на складі в Україні. Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати в офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення в офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070