АВАНГАРДНИЙ RANGE ROVER VELAR

Інноваційна весна за кермом Range Rover Velar, із вигодою до 330 000 гривень

АВАНГАРДНИЙ RANGE ROVER VELAR

Range Rover Velar - найбільш авангардний та інноваційний кросовер в лінійці Land Rover. Найновіша та найбільш футуристична модель бренду представлена в Україні із серпня 2017 року.

Ключова риса автомобіля - це захоплюючий та яскравий дизайн. Вирішальне значення для сучасного образу Range Rover Velar мають плавні лінії кузова, висувні дверні ручки врівень з корпусом, інноваційні супертонкі матрично-лазерні світлодіодні фари, світло від яких поширюється на 550 метрів, та ультрасучасний салон із системою InControl Touch Pro Duо із двома 10-дюймовими сенсорними екранами, здатними безперебійно працювати за температури до -20 градусів, аналогів яким немає серед автомобільних брендів.

 

Великий спектр дизельних та бензинових двигунів потужністю від 180 до 380 к.с., 8-ми ступінчата автоматична трансмісія та запатентована Land Rover система Terrain Response із 6-ма режимами: комфорт, динамічний, ECO трава/гравій/сніг, колія та вибоїни, пісок – роблять Range Rover Velar досконалим поєднанням інновацій та позашляхових можливостей.

 

*Спеціальні умови діють з 1 до 31 березня 2018 року. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від регулярної вартості, розрахованої станом на 23.02.2018 за курсом, розміщеним на сайті winner.ua, еквівалента 10 000 євро. Вигода розповсюджується на автомобілі на складі в Україні та діє у офіційній дилерській мережі Land Rover. Вигода розповсюджується на автомобілі 2017 модельного року. Деталі у офіційних дилерів Land Rover. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість автомобіля та розмір вигоди необхідно уточнювати у офіційного дилера Land Rover.

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070