НОВІ ЦІНИ* НА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ВАШОГО LAND ROVER ТА ВИГІДНІ УМОВИ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

НОВІ ЦІНИ* НА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ВАШОГО LAND ROVER ТА ВИГІДНІ УМОВИ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Офіційний сервіс Land Rover представляє нові ціни на запчастини та технічне обслуговування із вигодою на запчастини. Нова цінова політика діє в офіційних дилерських центрах бренду у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. Придбавши новий чи вживаний транспортний засіб, Ви уникаєте зайвих ризиків, звертаючись лише до офіційних дилерських центрів свого бренду.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ З ВИГОДОЮ ДО 25%*

Запчастини Вигода до %*
Колодки гальмівні передні, комплект 21%
Гальмівний диск передній 21%
Пневмобалон задній 21%
Гальмівна рідина 1 літр 22%
Фільтр салону 24%
Фільтр повітряний 25%
Фільтр масляний 25%
Фільтр паливний 25%
 

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ІЗ ВИГОДОЮ НА ЗАПЧАСТИНИ ДО 24%**

Задля максимального продовження терміну експлуатації авто та гарантійної підтримки виробника, Land Rover пропонує нові умови на технічне обслуговування із вигодою на запасні частини. У середньому на сервісному обслуговуванні будь-якої моделі Land Rover Ви отримуєте від 20 до 24% вигоди*. Окрім оригінальних запчастин для своєї моделі, Ви також отримуєте підмінний автомобіль на період перебування його авто у дилерському центрі. Щоб зберегти основну гарантію на автомобіль, встановлювати потрібно лише автозапчастини від виробника.

Модель Вигода до %**
Range Rover 24%
Discovery 23%
Range Rover Evoque 23%
Discovery Sport 23%
Range Rover Sport 23%
Range Rover Velar 23%
Defender 22%
 

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ LAND ROVER:

  • акредитовані Land Rover технічні спеціалісти;
  • найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент;
  • обслуговування преміум класу;
  • гарантія на оригінальні запасні частини та роботи;
  • дотримання технології ремонту;
  • прямий зв’язок вашого автомобіля із заводом-виробником;
  • оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля;
  • прозора історія обслуговування.
 

ТОВ Віннер Імпортс Україна, Лтд. Код ЄДРПОУ 20054535. Ленд Ровер. Ягуар. Поза межами буденності.
*Під новими цінами та вигодою мається на увазі зниження вартості запчастин для автомобілей бренду Land Rover з 01.07.2020 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій, на яких проводиться ОOC (АТО) в офіційній дилерській мережі Jaguar Land Rover.
**Будь-яка із додаткових послуг не може вважатися частиною регламентного технічного обслуговування автомобіля. Під вигодою мається на увазі зниження вартості запчастин в залежності від моделі, які використовуються під час технічного обслуговування автомобія на ТО-1, яке проводиться на всі автомобілі при пробігу 13000 км (+/- 1000 км) або через рік від початку експлуатації (але не пізніше 15 місяців) відповідно до затвердженого регламенту виробника. Детальніше у офіційних дилерів Jaguar Land Rover. Вартість дзвінків відповідно тарифів вашого оператора. Імпортер залишає за собою право вносити зміни до програми без попередження. За детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Jaguar Land Rover. Вказані вартості не є пропозицією (офертою) та потребують уточнення. Остаточна вартість визначається у наряді-замовленні на дату оплати.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070