РОЗБАВ БУДНІ ЯСКРАВИМИ ФАРБАМИ

RANGE ROVER EVOQUE – від 1 140 000 гривень*

РОЗБАВ БУДНІ ЯСКРАВИМИ ФАРБАМИ

Преміальний та розкішний, динамічний спортивний SUV по спеціальній ціні від 1 140 000 грн* лише до 31 березня 2017 року.

У липні 2011 року перший Range Rover Evoque зійшов із виробничої лінії заводу  Land Rover та одразу завоював ряд найпрестижніших нагород.

Range Rover Evoque - це не лише неймовірний та яскравий дизайн, але й незабутні відчуття від управління динамічним та швидким спорткаром. Здається він здатен прочитати думки та моментально зреагувати на кожен ваш рух. Це цілий вихр емоцій та яскравих кольорів в різноманітних типах кузова: 5-ти дверна модель, купе та кабріолет!

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Range Rover Evoque.

На автомобілі в замовлення у виробництво вартість Range Rover Evoque від 1 140 000 гривень**.

На автомобілі на складі в Україні вартість Range Rover Evoque від 1 181 000 гривень***.

 

Дізнатися більше про Range Rover Evoque

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до найближчого офіційного дилера Land Rover

Range Rover Evoque. Виділяйся в мегаполісі - Підкорюй бездоріжжя

 

* Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації. Розмір знижки станом на 01.02.2017 року становить 116 600 гривень еквівалентний 4000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/.

** Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у базовій комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання. Розрахунок вартості вказано станом на 01.02.2017 року за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/

*** Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання. Розрахунок вартості вказано станом на 01.02.2017 року за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/

Спеціальні умови не розповсюджуються на модель в кузові Кабріолет.

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 лютого до 31 березня 2017 року

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070