ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

Як лідер британського інжинірингу та інновацій, компанія Land Rover розділяє бажання Meridian бути лідером з якості та можливостей, та гарантувати найбільш автентичне і захоплююче відтворення музичних композицій.

РІЧАРД ГОЛЛІНШЕЙД ГОЛОВНИЙ ДИРЕКТОР З ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ MERIDIAN
АВТОМОБІЛЬНА HIFI-СИСТЕМА З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

TrifieldTM** легко поєднуються з каналами, щоб поширювати справжній об'ємний звук у вашому Land Rover.

ФУНКЦІЯ CABIN CORRECTION

Технологія, яка адаптує звук до різноманітних поверхонь салону Land Rover задля бездоганного відтворення музики.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА АУДІОТЕХНОЛОГІЯ

Meridian†† дозволяє відчути ритм музики, з винятковою чіткістю, кришталево чистими високими частотами та повним, глибоким басом.

ЕМОЦІЙНЕ ВРАЖЕННЯ

Найновітніша британська аудіосистема Meridian приносить автентичне та оригінальне звучання до вашого Land Rover.

1/4
1/4
1/4

АУДІОТЕХНОЛОГІЯ ВІД MERIDIAN

Відчуйте різницю. Компанія Meridian розробляє унікальні технології для чистого та довершеного звучання ваших улюблених музичних композицій під час подорожей.

ЦИФРОВА ОБРОБКА СИГНАЛУ

Усі елементи аудіосистеми об'єднуються в один, для максимальної продуктивності роботи системи, що в іншому випадку вимагало б значно більшої кількості динаміків.

ФУНКЦІЯ MERIDIAN CABIN CORRECTION

Поліпшений алгоритм Cabin Correction від Meridian пристосовує звучання до чітких акустичних характеристик інтер'єру Land Rover.

СИСТЕМА MERIDIAN DIGITAL DITHER SHAPING

Система Meridian Digital Dither Shaping забезпечує безперебійне перетворення цифрового сигналу, зберігаючи найкращі характеристики роботи аудіосистеми. Результатом є справжня феєрія звучання, що викликає емоції, як від оригінального, живого виконання.

ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD†

Ексклюзивно для Meridian, технологія Trifield™ суміщає центри та канали об'ємного звучання непомітно для користувача за допомогою лівого і правого каналів, забезпечуючи послідовне, концертне звучання для всіх пасажирів.

ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD 3D

Спираючись на перевірену технологію об'ємного звучання Trifield від компанії Meridian - перша у світі технологія Trifield 3D у автомобілі дійсно втілює в життя музичні вистави. Завдяки додаванню виділених високих каналів відчуття простору салону розширюється до 3D-враження - для максимального відчуття масштабу та чіткості вашої музики.

ЯКИЙ LAND ROVER ЯКОЮ СИСТЕМОЮ ОСНАЩЕНО?

Звукова система Meridian Sound System - RANGE ROVER

 • Звукова система Meridian Sound System

  Модель Звукова система Meridian Sound System (Система InControl Touch) Звукова система Meridian Sound System (Система InControl Touch Pro) Звукова система Meridian Surround Sound System Звукова система Meridian Signature Sound System
  HSE - Стандартна комплектація, 380 Вт Опціонально, 825 Вт -
  VOGUE - Стандартна комплектація, 380 Вт Опціонально, 825 Вт -
  AUTOBIOGRAPHY - - Стандартна комплектація, 825 Вт Опціонально, 1700 Вт
  SVAutobiography DYNAMIC - - - Стандартна комплектація, 1700 Вт
  SVAutobiography З ПОДОВЖЕНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ - - Стандартна комплектація, 825 Вт Опціонально, 1700 Вт

MERIDIAN ТА LAND ROVER

Партнерство Meridian з Land Rover демонструє найкращі британські, розкішні, унікальні можливості та персоналізоване аудіо в авто. Три аудіосистеми Meridian оснащені провідною технологією для створення чудового стерео або об'ємного звучання в салоні Land Rover, а також для поліпшення чіткості та автентичності музики.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ MERIDIAN

Заснована в 1977 році в Кембриджширі , (Великобританія), компанія Meridian Audio створює високопродуктивні звукові hifi-системи для автомобілів у партнерстві з Land Rover. Meridian став першопрохідцем багатьох технологій, включаючи активні колонки та перший в у світі цифровий процесор об'ємного звучання. Введення Впровадження аудіо-технології Meridian допомогло впевнитися, що салон Land Rover забезпечує найкращий простір, щоб аби насолоджуватися музикою.

/†Trifield і «трипільний» пристрій є зареєстрованим товарним знаком Trifield Productions Ltd.
††Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd.
*Кількість динаміків, комплектація та потужність залежать від того, який саме Land Rover ви оберете. Наведений автомобіль - це Range Rover. Будь ласка, запитайте свого продавця про детальнішу інформацію.Це візуальне зображення Land Rover призначене лише для ілюстрації. Розташування динаміків може відрізнятися залежні від транспортних засобів.
**Trifield доступний лише на певних аудіосистемах, будь ласка, запитайте свого продавця про детальнішу інформацію.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070