JAGUAR LAND ROVER СВЯТКУЄ ВИГОТОВЛЕННЯ 1 000 000 АВТОМОБІЛЯ НА ВИРОБНИЧІЙ ЛІНІЇ ХЕЙЛВУД

JAGUAR LAND ROVER СВЯТКУЄ ВИГОТОВЛЕННЯ 1 000 000 АВТОМОБІЛЯ НА ВИРОБНИЧІЙ ЛІНІЇ ХЕЙЛВУД

- 1 000 000 автомобілів було виготовлено на заводі Хейлвуд починаючи з 2001 року, включаючи Jaguar X-Type, Freelander 2 та Range Rover Evoque.

- Ювілейним автомобілем став унікальний Range Rover Evoque, який буде подаровано Центру дослідження захворювання раку у Великобританії.

- Лише за 24 місяці виробництва було виготовлено рекордні 220 000 автомобілів Range Rover Evoque, який до того ж став і ювілейною моделлю Хейлвуду, випереджаючи виробничі прогнози заводу.

Компанія Jaguar Land Rover відсвяткувала виготовлення 1 000 000 автомобіля на виробничій лінії заводу Хейлвуд (поблизу Ліверпуль).

1 000 000 автомобілем став унікальний Range Rover Evoque, представлений зі спеціальним поєднанням кольорів кузова, який буде подаровано Центру дослідження захворювання раку у Великобританії. Автомобіль коліру Fuji White (білий), у комплектації Dynamic, оздоблено чорними легкосплавними дисками та виразним контрастним дахом кольору Firenze Red (червоний), з яким гармонують накладки на дзеркала такого ж самого кольору та червоно-чорний салон.

Світовий попит на Range Rover Evoque перевершив всі очікування, про що свідчили 18 000 попередніх замовлень у виробництво задовго до старту виробництва моделі 4 липня 2011 року. Постійній ріст попиту на  Evoque та зростаючі продажі Freelander 2 призвели до досягнення показника виробництва у 1 000 000 автомобілів раніше ніж було спрогнозовано. Виробничі об’єми Хейлвуду значно  зросли за останні 12 місяців, цьому сприяла цілодобова робота заводу.

У 2005 розпочалися підготовчі роботи на заводі по запуску нової моделі Land Rover Freelander 2, на виробництво якої Land Rover інвестстував значні кошти. 25 жовтня 2006 року перший Land Rover Freelander 2 з’їхав з виробничої лінії заводу, його появу вітала прем’єр ліга футбольної команди Ліверпулю. У травні 2012 року завод Хейлвуд відсвяткував виробництво 300 000 моделі Freelander 2. Світовий попит на Freelander 2 високий і сьогодні, що робить його найпопулярнішою моделлю лінійки Land Rover з виготовленими 381 211 моделями.

У липні 2011 року завод Хейлвуд та світова спільнота привітали появу Range Rover Evoque, найменшої та найефективнішої моделі за всю історію бренду. Одразу після світової презентації Evoque отримав небачений позитивний відгук з боку споживачів і більше ніж 18 000 попередніх замовлень з усього світу надійшли до заводу. Для деяких ринків очікування виробництва сягнуло у 2011 році 12 місяців. У зв’язку з цим вперше за 50 річну історію заводу Хейлвуд його операційна діяльність була переведена на 24-годинний робочий графік. Evoque отримав більше ніж 130 світових нагород і наразі є моделлю, яка має високий рівень продажів, ніж будь-яка з представлених компанією Jaguar Land Rover. Evoque б’є всі виробничі рекорди компанії Jaguar Land Rover. Завод Хейлвуд на сьогодні виготовив 255 186 автомобілів.

Річард Елс, Операційний директор заводу Хейлвуд, коментує: “Ми горді такому досягненню Хейлвуд. Цей Evoque виглядає вражаюче і його буде передано для збору коштів для проектів Центру дослідження захворювання раку. Ювілейний автомобіль, створений з гордістю на заводі Хейлвуд, допоможе зібрати кошти для боротьби зі страшним захворюванням.” 

1 000 000-й автомобіль буде подаровано Центру дослідження захворювання раку у Великобританії і його буде продано зі спеціального аукціону Центру у 2014 році. Вилучені від продажу кошти будуть витрачені на проекти Центру.

Центр дослідження захворювання раку у Великобританії вкладає значні кошти в дослідження світового рівня і минулого року на підтримку роботи лікарів, медсестер, вчених, медичних університетів та лікарень регіону було витрачено близько 21 мільйону фунтів стерлінгів.  

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070