JAGUAR LAND ROVER ВІДСВЯТКУЄ ЗОЛОТУ РІЧНИЦЮ ПЕРШОГО ФІЛЬМУ ПРО ДЖЕЙМСА БОНДА ПІД ЧАС ПАРИЗЬКОГО АВТОСАЛОНУ

JAGUAR LAND ROVER ВІДСВЯТКУЄ ЗОЛОТУ РІЧНИЦЮ ПЕРШОГО ФІЛЬМУ ПРО ДЖЕЙМСА БОНДА ПІД ЧАС ПАРИЗЬКОГО АВТОСАЛОНУ

Jaguar Land Rover продемонструє один з автомобілів Land Rover Defender, який використовували на студіях EON Productions Альберта Р. Брокколі, Metro-Goldwyn-Mayer Studios для стрічки «007: Координати SKYFALL™» кіностудії Sony Pictures Entertainment, що незабаром з’явиться на екранах.

- Автомобілі Jaguar та Land Rover представлені у новому фільмі про Джеймса Бонда «007: Координати SKYFALL™»;

- Land Rover Defender з´являється під час вступних кадрів, ним кермує оперативний агент Ів;

- Defender агента Ів буде представлений на виставковому стенді Land Rover у п´ятницю 28 вересня (другий день для преси).

Jaguar Land Rover відсвяткує 50-річчя першого фільму про Джеймса Бонда під час Паризького автосалону 2012 року демонстрацією одного з автомобілів Land Rover Defender, який використовували на студіях EON Productions Альберта Р. Брокколі, Metro-Goldwyn-Mayer Studios для стрічки «007: Координати SKYFALL™» кіностудії Sony Pictures Entertainment, що незабаром з’явиться на екранах. Double Cab Pick Up, яким під час вступних кадрів кермує оперативний агент Ів (Наомі Харріс), буде продемонстрований на стенді Land Rover протягом другого дня для преси у п’ятницю 28 вересня.

Компанія Jaguar Land Rover загалом надала 77 автомобілів для виробництва стрічки «007: Координати SKYFALL™», у тому числі Land Rover Defender, Range Rover та Jaguar XJ для використання як на екрані, так і в якості автомобілів забезпечення під час виробництва стрічки.

Під час виступу на Pinewood Studios, де знімався фільм про Бонда, співпродюсер Ендрю Ноакс, який зняв 11 фільмів про Джеймса Бонда, сказав: «Бонд є цілком британським, а Jaguar та Land Rover – це дві найбільш сформовані та впізнавані в усьому світі британські торгові марки, тому для нас було природнім залучити їх до фільму».

Разом із Деніелом Крейґом, що виконує роль Джеймса Бонда, до акторського складу залучені Дама Джудіт Денч, Хав´єр Бардем, Ральф Файнс, Береніс Марло, Наомі Харріс, Бен Уішоу та Альберт Фінні.

За словами міжнародного директора торгової марки Land Rover Джона Едвардса: «Land Rover надзвичайно пишається тим, що має стосунок до нового фільму про Джеймса Бонда «007: Координати SKYFALL™». Культовий Land Rover Defender впізнають в усьому світі завдяки його брутальній чарівності, а Range Rover є вершиною розкоші та можливостей серед позашляховиків. Обидва автомобілі відомі як приклади довершеності британського інженерно-технічного проектування».

Едріан Холлмарк, міжнародний директор торгової марки Jaguar, відзначив: «Jaguar XJ є найбільш технологічно досконалим автомобілем, який на даний час виробляє Jaguar. Його ходова частина, виготовлена з алюмінію, є полегшеною, але у той же час надзвичайно міцною, що дозволяє авто поєднувати легке керування із невимушеними подорожами на довгі відстані».

Режисером фільму від EON Productions Альберта Р. Брокколі, Metro-Goldwyn-Mayer Studios та Sony Pictures Entertainment є володарем премії Американської кіноакадемії Сем Мендес, головну роль виконує Деніел Крейґ, для якого це третій фільм із серії про агента Джеймса Бонда 007. «007: Координати SKYFALL™» розпочав свій світовий шлях кінотеатрами зі Сполученого Королівства та Ірландії 26 жовтня 2012 року.

ПРИМІТКИ:

  • Jaguar Land Rover (далі – JLR) – найбільше виробничо-технічне підприємство з проектування автомобілів у Великобританії.
  • JLR є найбільшим у Великобританії комерційним підприємством з виробництва автомобілів, що засноване навколо двох культових британських автомобільних торгових марок з дивовижно багатою спадщиною та неймовірно потужною споживчою привабливістю та довірою. Окрім того, компанія JLR знаходиться у центрі руху британської автомобільної промисловості, що постачає технологічні інновації в усі сфери розвитку автомобілів.
  • JLR має команду світового рівня, що складається із близько 24 000 людей.
  • У розпорядженні JLR є дві ультрасучасні лабораторії для художніх конструкторських та проектувальних робіт та три заводи-виробники на території Великої Британії.
  • У 2011/12 звітному році JLR отримала рекордний прибуток у 1,5 мільярди фунтів стерлінгів, продемонструвавши зростання на 392 мільйони фунтів стерлінгів порівняно із попереднім роком.
  • JLR має амбіційну програму капіталовкладень та очікує на витрати у 2 мільярди фунтів стерлінгів у цій сфері на рік до березня 2013 року.
  • JLR є найбільшим інвестором у автомобільні дослідження і розробки та інженерно-конструкторські роботи у Великобританії.
  • JLR має два види лабораторій для художніх конструкторських та проектувальних робіт та три сучасні заводи-виробники.
  • 5 жовтня 2012 року – всесвітній день Джеймса Бонда, що ознаменує 50-у річницю прем’єри першого фільму про Джеймса Бонда «Доктор Но» у Великобританії.

Деніел Крейґ знову зіграє Джеймса Бонда, агента 007 Яна Флемінга у фільмі «007: Координати SKYFALL™», 23-й пригоді найтривалішої серії кінострічок усіх часів. У фільмі «007: Координати SKYFALL™» довіра Бонда до М піддається випробуванню, оскільки її минуле повертається та переслідує її. Оскільки МІ6 зазнає нападу, 007 повинен вистежити та знищити загрозу, незалежно від того, наскільки особистими будуть втрати. Фільм знімають на кіностудії EON Productions Альберта Р. Брокколі, Metro-Goldwyn-Mayer Studios та Sony Pictures Entertainment. Режисер фільму – Сем Мендес. Продюсери – Майкл Джі Вілсон та Барбара Брокколі. Автори сценарію – Ніл Парвіс, Роберт Уейд та Джон Лоґан.

Відомості про EON Productions Альберта Р. Брокколі

EON Productions Ltd та компанія із обмеженою відповідальністю Danjaq LLC повністю належать та підпорядковуються родині Брокколі/Вілсон. Danjaq LLC – компанія, розташована у Сполучених Штатах, яка спільно із MGM володіє авторськими правами на існуючі фільми про Джеймса Бонда та контролює право виробляти майбутні стрічки про Джеймса Бонда, а також розповсюджувати їх у всьому світі. EON Productions, дочірня компанія Danjaq LLC, є продюсерською компанією, що розташована у Сполученому Королівстві та знімає фільми про Джеймса Бонда. Серія кінострічок про агента 007 є найтривалішою у історії кіно та нараховує двадцять дві стрічки, вироблені з 1962 року. Майкл Джі Вілсон та Барбара Брокколі стали спадкоємцями Альберта Р. «Каббі» Брокколі та випустили декілька найуспішніших за всі часи фільмів про Джеймса Бонда, у тому числі «Казино Рояль» та «Квант милосердя». Зараз вони займаються випуском 23-го фільму «007: Координати SKYFALL™».

Відомості про Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.

Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. (далі – MGM) – провідна компанія, що спеціалізується на сфері розваг та зосереджена на виробництві та розповсюдженні фільмів та телевізійних матеріалів у всьому світі. Компанія володіє однією із найбільших бібліотек високоякісних фільмів та телевізійних програм. На додаток, MGM має право власності на національні та міжнародні телевізійні канали, у тому числі фірмові канали MGM. Більше інформації на www.mgm.com.

Відомості про Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment (далі – SPE) – дочірня компанія Sony Corporation of America, що є підрозділом Sony Corporation, розташованої у місті Токіо. Світова діяльність SPE включає виробництво та розповсюдження кінострічок, телевізійне виробництво та розповсюдження, накопичення даних про домашні розваги та їхнє розповсюдження, світову мережу каналів, створення та розповсюдження цифрового матеріалу, керування студійним обладнанням, розробку нових розважальних продуктів, послуг і технологій, та розповсюдження розважальних засобів у 159 країнах. Більше інформації на http://www.sonypictures.com/.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070