«ПОДОРОЖ DISCOVERY» LAND ROVER ЗІБРАЛА 1 МІЛЬЙОН ФУНТІВ СТЕРЛІНГІВ ДЛЯ ПРОЕКТУ ФЕДЕРАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО НАПІВМІСЯЦЯ (IFRC)

«ПОДОРОЖ DISCOVERY» LAND ROVER ЗІБРАЛА 1 МІЛЬЙОН ФУНТІВ СТЕРЛІНГІВ ДЛЯ ПРОЕКТУ ФЕДЕРАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО НАПІВМІСЯЦЯ (IFRC)

«Подорожі Discovery» Land Rover зібрала 1 мільйон фунтів стерлінгів для проекту Федерації Червоного Хреста та Червоного Напівмісяця (IFRC) з очищення води та покращення санітарних умов в Уганді.

Марк Камерон, Директор з розвитку бренду Land Rover у світі, передав чек Марку Остаріті, Директору по збору коштів британської філії Червоного Хреста, на фестивалі швидкості у Гудвуді, де Land Rover святкуватиме успішне завершення «Подорожі Discovery».

Це надзвичайне досягнення є на сьогодні найамбітнішим проектом Land Rover по збору коштів для покращення санітарних умов та очищення води в Уганді. IFRC є світовим гуманітарним партнером Land Rover і цей проект є частиною трирічної світової ініціативи «Допомога слабозахищеному населенню по всьому світу». Ініціатива, розпочата у 2010 році, надає додаткову підтримку програмам IFRC більше ніж у 15 країнах по всьому світу.

50-денна «Подорож Discovery» з Бірмінгема до Пекіна стала найбільш легендарною та найамбітнішою сучасною сухопутною подорожжю та святкуванням виготовлення 1 000 000-ного Land Rover Discovery – автомобіля з найбільшими можливостями та найбільш універсального SUV.

Передаючи чек, Джон Едвардз, Глобальний бренд-директор Land Rover, говорить: «Land Rover щасливий з того, що нам вдалося досягти мети та зібрати 1 000 000 фунтів стерлінгів на підтримку IFRC – організації, з якою ми є партнерами починаючи з 1954 року. »

«Це просто дивовижне досягнення і я би хотів висловити свою вдячність «родині Land Rover», яка приєдналася до проекту, включаючи дилерів, співробітників, партнерів у всьому світі. »

«Просто неймовірно, що звичайне право на чисту воду, те що ми звикли приймати кожного дня як належне, є найпоширенішою причиною хвороб та смерті. Зібрані кошти підуть на проект по очищенню води та покращення санітарних умов в Уганді, і тим самим допоможе більше ніж 45 000 людей та внесе значні зміни у їх рівень життя. »

Голі Амері, Заступник генерального секретаря, Відділу гуманітарних цінностей та дипломатії IFRC, говорить: «Ми вдячні Land Rover за підтримку, яка допоможе дістатися багатьох знедолених людей в Уганді, що потребують чистої води та кращих санітарних умов. Уганда є однією з найбільш постраждалих країн від браку чистої води. »

Під час долання 10 000 миль доріг та бездоріжжя 13 країн, експедиція розказала незвичайні історії.

Від лавин у долині Аоста (Женева) до супроводу ескортом поліції до Площі Героїв (Будапешт), потім до міста-привида Прип’ять у Чорнобилі та прихистку підводних човнів на Чорному морі (Балаклава). Ексклюзивний тур по Кремлю (Москва), проїзд по пустелі в Узбекистані, зустріч з верблюдами в пустелі Голбі в Дунхуангу, а потім зупинка біля Великої Стіни і нарешті прибуття на Пекінський автосалон у Китаї. Без жодної подряпини, але вкрита брудом поїздки, подорож на мільйон добігла до завершення.

Мільйонний Land Rover Discovery представлено на експозиції фестивалю швидкості в Гудвуді (29 червня – 1 липня), де Land Rover святкує завершення «Подорожі Discovery» на стенді, який відображає завод JLR та тематику експедиції.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070