НАГОРОДА АВТОМОБІЛЬ РОКУ ДЛЯ RANGE ROVER EVOQUE ТА ВИЗНАЧНІ ДОСЯГНЕННЯ LAND ROVER У ПРЕМІЯХ 2012 РОКУ ЖУРНАЛУ DIESEL CAR

НАГОРОДА АВТОМОБІЛЬ РОКУ ДЛЯ RANGE ROVER EVOQUE ТА ВИЗНАЧНІ ДОСЯГНЕННЯ LAND ROVER У ПРЕМІЯХ 2012 РОКУ ЖУРНАЛУ DIESEL CAR

Дизайн, технології та можливості сучасної лінійки автомобілів Land Rover були відображені у нагородах 2012 року від журналу Diesel Car.

- Найвищі відзнаки для Evoque: нагороди від журналу Diesel Car – Автомобіль року 2012 та Найкращий кросовер

- «Хет-трік» Discovery 4: модель отримала титул Кращого 4x4 третій рік поспіль

- Range Rover посів друге місце після Discovery 4 у категорії «Кращий 4х4»

Дизайн, технології та можливості сучасної лінійки автомобілів Land Rover були відображені у нагородах 2012 року від журналу Diesel Car.

Range Rover Evoque додав до свого кошику, який налічує більше ніж 114 світових нагород, відзнаки журналу Diesel Car «Автомобіль року» та «Кращий кросовер». Суддівська комісія відзначила Evoque як «автомобіль з вражаючим виглядом та неперевершеною керованістю”.

Ян Робертсон, редактор журналу Diesel Car, прокоментував: “Це вже ікона стилю, Evoque є поєднанням дизайну та відмінного інженерного виконання.”

Окрім Evoque виключну нагороду отримав і Land Rover Discovery 4, який відтворює різносторонні можливості бренду, визначний дизайн та технічну довершеність. Третій рік поспіль Discovery 4 здобуває звання «Кращий 4х4». Ще жодному номінанту не вдавалося показати кращих результатів ніж Discovery 4, який займає першу сходинку починаючи з дня своєї презентації та характеризується як «автомобіль, який наділено всім, що вам може бути потрібним в автомобілі».

Нещодавно завершилась експедиція «Подорож Discovery», впродовж якої 1,000,000ний Discovery подолав 10 000 миль за 50 днів і Робертсон прокоментував: «Перетнувши континент Discovery довів, що є кращим та технологічно досконалим 4x4».

Довершенням досягнень Land Rover став Range Rover, який посів 2 сходинку після Discovery 4 у рейтингу «Кращий 4х4».

Лора Швоб, директор з маркетингу Land Rover UK, говорить: «Ми раді тому, що Range Rover Evoque продовжує встановлювати світові стандарти у сферах дизайну, розробок та продуктивності.

Тривалий успіх Discovery 4 та висока відзнака Range Rover відображають високі стандарти модельного ряду Land Rover».

Range Rover Evoque оснащено потужним 2.2-літровим дизельним двигуном 150 та 190 к.с., а Discovery 4 має 3.0-літровий дизельний двигун SDV6 з прогресивною системою послідовного турбонаддуву потужністю 255 к.с. та крутним моментом 600Нм. Range Rover оснащено 4.4-літровим дизельним двигуном з системою подвійного послідовного турбонаддуву потужністю 313 к.с. та крутним моментом 700 Нм.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070