ЄДИНИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ЦЕНТР JAGUAR LAND ROVER З АЛЮМІНІЄВИХ КУЗОВНИХ РЕМОНТІВ КАТЕГОРІЇ А

ЄДИНИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ЦЕНТР JAGUAR LAND ROVER З АЛЮМІНІЄВИХ КУЗОВНИХ РЕМОНТІВ КАТЕГОРІЇ А

До відома страхових компаній

Єдиний авторизований центр Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А

У листопаді 2012 року на українському ринку було представлено абсолютно новий Range Rover, який виготовлено за новітньою технологією Premium Light-Weight Architecture. Кузов нової моделі повністю алюмінієвий, тому вимоги до якості та умов виконання ремонтів на цих автомобілях, потребують особливого оснащення кузовного сервісного центру та високого рівня технічної кваліфікації спеціалістів.

Повідомляємо Вам, що відповідно до стандартів та умов Виробника Land Rover за результатами проведеної перевірки та атестації наявного обладнання, умов проведення робіт, а також рівня кваліфікації спеціалістів, статус «центру Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А» набула компанія «Автолайф центр», м. Київ, вул. Крайня, 1, тел. (044) 206 26 29. Контактна особа: Василь Водолага, директор кузовного відділення.

Тому, при необхідності проведення будь-яких кузовних ремонтів на автомобілях з алюмінієвими кузовами, відповідно до страхових випадків, всі нові автомобілі Range Rover повинні бути доставлені до «Автолайф центр», за адресою м. Київ, вул. Крайня 1.

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного імпортера Land Rover в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» за телефоном (044) 585 63 00 або надсилайте звернення на landrover@winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070