КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИЛА НОВИЙ КЛІЄНТСЬКИЙ ЦЕНТР В СОЛІХАЛЛІ

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИЛА НОВИЙ КЛІЄНТСЬКИЙ ЦЕНТР В СОЛІХАЛЛІ

Компанія Jaguar Land Rover відкрила на заводі в Соліхалл сучасний мультимедійний центр, де кожен клієнт зможе не тільки познайомитися з усіма технічними новинками, але і в особливій атмосфері отримати свій автомобіль.

Першими власниками, які отримали нові позашляховики Range Rover в клієнтському центрі, стала подружня пара Деббі (Debbie) і Деніс Шортт (Denys Shortt), нещодавно удостоєного звання офіцера Ордена Британської Імперії (OBE).

 

Перший унікальний центр Jaguar Land Rover, в якому відтворена атмосфера розкішного готелю-бутіка, покликаний познайомити гостей з технічними новинками компанії, продемонструвавши відвідувачам високоякісну мультимедійну презентацію перед передачею власникам нового Range Rover.

Денис Шоррт (Denys Shortt), офіцер Ордену Британської Імперії, що володіє позашляховиками Range Rover більше 25 років, зазначив: «Нас з дружиною дуже вразив цей день! Це дивовижне місце, яке створює приємну атмосферу для передачі ключів і знайомства з новими автомобілями.

 

У центрі відчувається персональний підхід і увага до кожного клієнта, і нам вже не терпиться сісти за кермо абсолютно нового Range Rover. Ми раді підтримати британського автовиробника, і вважаємо, що Land Rover - видатний бренд! Новий Range Rover по-справжньому чудовий позашляховик, і я переконаний, що кращий автомобіль у світі піднявся на новий рівень!».

Директор з розвитку бренду Land Rover у світі Марк Кемерон (Mark Cameron) прокоментував: «Цей центр розроблявся з метою надати можливість кожному гостю краще зрозуміти нашу філософію. Ми надаємо клієнтам сервіс на найвищому рівні, занурюючи у світ Land Rover за допомогою високотехнологічних презентацій».

 

Нове приміщення центру розташовується поблизу передового заводу Jaguar Land Rover в Соліхалл, де виготовляється абсолютно новий Range Rover, а також Range Rover Sport, Discovery 4 та Defender.

На вході кожного відвідувача зустріне персональний менеджер, який надасть гостинний індивідуальний прийом і проведе у VIP-зону, де кожен гість відчує себе в розкішному бутіку з витонченим інтер'єром.

 

Завдяки унікальному звучанню системи Meridian™, встановленої в Range Rover, відвідувачі центру зможуть насолодитися аудіо-та відеоефектами презентації позашляховика. Далі гості переходять до особливого приміщення, де за допомогою 3D - проекції демонструються етапи складання автомобіля. Окрім того, у відвідувачів центру з'явиться можливість здійснити тур по заводу і взяти участь у заняттях школи позашляхового керування Land Rover Experience.

 

Щорічно більше шести тисяч чоловік відвідують завод і беруть участь у заїздах школи Land Rover Experience. У зв'язку із відкриттям клієнтського центру в 2013 році компанія Jaguar Land Rover очікує збільшення потоку відвідувачів.

• Абсолютно новий Range Rover - перший у світі позашляховик із повністю алюмінієвою конструкцією кузова, завдяки якій вдалося скоротити загальну масу автомобіля на 420 кг (20%) у порівнянні з попередньою моделлю і знизити витрату пального та викиди CO2. Range Rover виготовляється на заводі в Соліхалл, який нещодавно був значно модернізований.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070