ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ВИПУСК RANGE ROVER SPORT: LIMITED EDITION BLACK, LIMITED EDITION SILVER ТА LIMITED EDITION PLATINUM

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ВИПУСК RANGE ROVER SPORT: LIMITED EDITION BLACK, LIMITED EDITION SILVER ТА LIMITED EDITION PLATINUM

Land Rover представляє на українському ринку ексклюзивний випуск моделі Range Rover Sport Limited Edition Black, Limited Edition Silver та Limited Edition Platinum з особливими елементами дизайну екстер’єру та інтер’єру. Для українського ринку доступна обмежена кількість унікальних автомобілів, які вже представлені в офіційній дилерській мережі Land Rover в Україні.

Range Rover Sport Limited Edition представлено в трьох версіях: Black та Silver з 3-літровим дизельним двигуном TDV6 та Platinum з 5-літровим бензиновим двигуном V8 Supercharged.

Модифікація Silver SE V6 вирізняється особливим оздобленням інтер’єру та 20 дюймовими легкосплавними дисками Style 9.

 

Версія Black HSE V6 пропонує прихильникам Range Rover Sport пакет Sport Design Pack – решітка радіатора та повітрозбірники кольору Gloss Black та окантовка решітки Noble, оздоблення салону шкірою Oxford преміум класу з контрастним швом, а також стильні 20 дюймові 5-спицеві легкосплавні диски Gloss Black.

 

Platinum Supercharged V8 оснащено пакетом опцій Supercharged, який включає систему камер кругового огляду, розширений пакет оздоблення салону шкірою та 20 дюймові 5-спицеві легкосплавні колісні диски Style 7.

 

До стандартної комплектації кожної з версій входить пакет «Холодний клімат», система дистанційного прогріву двигуна та кермо з підігрівом.

 

Range Rover Sport – унікальна модель у своєму сегменті преміум позашляховиків, яка пропонує власнику неперевершений рівень розкоші, вражаючі позашляхові якості та динамічні характеристики. Модель поєднує чудову керованість та інноваційні рішення, такі як система адаптації до дорожних умов Terrain Response, система плавного старту на похилій поверхні Gradient Release Control та функція компенсації прискорення на схилі Gradient Acceleration Control. Range Rover Sport – найкращий вибір у сегменті для умов українського клімату.

Про вартість кожного ексклюзивного випуску Range Rover Sport дізнайтесь у офіційних дилерів Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070