СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ LAND ROVER

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ LAND ROVER

Land Rover представляє спеціальну пропозицію на пакети аксесуарів для Range Rover Evoque, Range Rover Sport та Discovery 4. Пакети аксесуарів нададуть власникам автомобілів Land Rover ще більше практичності та довершеного вигляду.

Пакет аксесуарів для Range Rover Evoque

При придбанні бокових захисних труб для Range Rover Evoquе (не сумісні з комплектацією Dynamic) ви отримуєте у подарунок* комплект передніх та задніх бризковиків та комплект гумових килимків для салону автомобіля. Вартість пропозиції - 14 999 гривень (25% вигоди від регулярної ціни). Дана пропозиція діє лише до 31 березня 2013 року.

Пакет аксесуарів для Range Rover Sport

Пакет практичних аксесуарів надасть Range Rover Sport не лише більш яскравого вигляду, але й стане надійним захистом лакофарбового покриття, салону та багажного відсіку. До пакету аксесуарів Range Rover Sport входять фіксовані бокові підніжки, передні та задні бризковики, килимок для багажного відділення та комплект гумових килимків. Спеціальна ціна пакету - 15 999 гривень (25% вигоди від регулярної ціни). Пропозиція діє з 1 лютого по 31 серпня 2013 року, кількість пакетів за спеціальною ціною обмежена.

 

Пакет аксесуарів для Discovery 4

Discovery 4 по праву вважається виключним автомобілем для далеких подорожей будь-яким дорожнім покриттям. Розширити можливості та практичність Discovery 4 дозволить спеціальний пакет аксесуарів за ціною 16 500 гривень (25% вигоди від регулярної ціни). До пакету аксесуарів входять фіксовані бокові підніжки, передні та задні бризковики, килимок для багажного відділення та комплект гумових килимків. Дана пропозиція діє з 1 лютого по 31 грудня 2013 року кількість пакетів за спеціальною ціною обмежена.

 

Придбання оригінальних аксесуарів Land Rover надає значної переваги, а саме отримання повної гарантії (3 роки гарантії чи 100 000 км в залежності, що наступить раніше) на аксесуари, за умови їх встановлення у авторизованого дилера чи сервісного партнера впродовж одного місяця з дати придбання автомобіля.

* Під подарунком мається на увазі придбання комплекту передніх та задніх бризковиків та комплекту гумових килимків за 1 гривню. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070