ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ 2013: КОМПАНІЯ LAND ROVER ВІДЗНАЧАЄ ВАЖЛИВІСТЬ ПРОЕКТІВ ЩОДО ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ТА ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНИХ УМОВ В УГАНДІ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ 2013: КОМПАНІЯ LAND ROVER ВІДЗНАЧАЄ ВАЖЛИВІСТЬ ПРОЕКТІВ ЩОДО ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ТА ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНИХ УМОВ В УГАНДІ

- На проекти щодо очищення води та поліпшення санітарних умов у Східній Африці зібрано понад один мільйон фунтів стерлінгів.
- Перші підсумки: пробурено сім міжшарових свердловин, підготовлено ресурси для спорудження двадцяти одного водозабору ґрунтових вод і десяти захисних споруд для джерел; у дванадцяти школах вводиться курс особистої гігієни і дотримання санітарних норм (PHASE).
- Результати благодійності у сільській місцевості: поліпшено умови життя понад 45 000 осіб.
- Всесвітній день водних ресурсів як нагадування про життєву важливість водних ресурсів планети.

Київ, Україна, 22 березня 2013 року – Мільйонний Discovery, що зійшов з конвеєра заводу в Соліхаллі у лютому 2012 року, використовувався для реалізації найбільш амбіційного проекту компанії Land Rover зі збору пожертвувань. За 50 днів виснажливої подорожі довжиною у 10 000 миль компанії вдалося зібрати один мільйон фунтів стерлінгів на підтримку програми оптимізації водопостачання та поліпшення санітарних умов в Уганді.

 

Через рік після організованої Land Rover «Подорожі Discovery» помітний суттєвий прогрес у реалізації проекту щодо поліпшення умов життя і підтримки громад, які цього потребують.

Основна частина коштів спрямована на підтримку програми оптимізації водопостачання та санітарної профілактики Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, яка є Глобальним гуманітарним партнером Land Rover з 2007 року.

Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця активно співпрацює з Червоним Хрестом в Уганді, організаційна структура якого налічує 51 структурний підрозділ і велику кількість добровольців з числа місцевого населення.

 

Мета трирічного проекту – збільшення об’ємів чистої води на 15%, поліпшення санітарної і гігієнічної ситуації, а також введення громадського контролю за використанням водних ресурсів, дотриманням санітарних та природоохоронних норм у ряді угандських громад.

Високий ризик виникнення захворювань у сільських громадах обумовлений типовими для даного регіону чинниками – обмеженим доступом до чистої води і неможливістю дотримання належних санітарних норм. З огляду на лідерство Уганди за даними показниками, однією з основних цілей програми є зменшення кількості випадків захворювань, пов’язаних з недотриманням гігієни, таких як холера і шлунково-кишкові інфекції.

З моменту запуску у червні 2012 року проект зробив значний крок уперед: сформовано 23 спеціально підготовлені групи волонтерів, у місцевих школах введено курс «Особиста гігієна і санітарні правила» (PHASE), пробурено 7 міжшарових свердловин, розповсюджено 7500 інформаційних брошур та наклейок.

 

Крім того, аспекти гігієни висвітлено у місцевих засобах масової інформації. На підтримку проекту також закуплено технічні засоби, включаючи транспорт, комп’ютерну техніку та офісне обладнання.

З 1993 року Всесвітній день водних ресурсів традиційно відзначається 22 березня, фокусуючи увагу світової громадськості на важливості водних ресурсів та необхідності їхнього раціонального використання.

Коментує директор з розвитку бренду Land Rover Марк Камерон: «Приємно бачити, як усього через рік після благодійної подорожі зібрані гроші приносять реальну користь тим, хто її потребує. Я впевнений – проект допоміг зберегти багато життів в Уганді».

 

Розповідає заступник Генерального секретаря з гуманітарних питань та дипломатії Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Джоель Тангай: «Доступ до знезараженої води і поліпшення санітарної ситуації надзвичайно важливі для людей, якими ми опікуємося. Збір мільйона фунтів стерлінгів – неймовірний результат благодійної акції. Ми безмежно вдячні команді Land Rover і всім, хто надав допомогу в реалізації цього великого задуму. Завдяки такій підтримці, вже на нинішній стадії проекту в Уганді ми бачимо позитивний результат».

Примітки:

– Компанія Land Rover випускає унікальні повнопривідні автомобілі з 1948 року. Весь модельний ряд компанії відповідає філософії бренду «Широта можливостей». Моделі Defender, Freelander 2, Discovery 4, Range Rover Sport, Range Rover та Range Rover Evogue представляють сегмент повнопривідних автомобілів по всьому світу. Близько 80% модельного ряду експортується більше ніж до 170 країн.

– У рамках реалізації програми організації Climate Care щодо боротьби зі зміною клімату з вересня 2006 року компанії Land Rover вдалося досягти суттєвого скорочення викидів СО2 у процесі виробництва та експлуатації своїх автомобілів на території Великобританії.

– За період співпраці з Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця з 2007 року компанія Land Rover виділила на підтримку проектів 5,9 мільйона фунтів стерлінгів.

– Компанія Land Rover надає підтримку програмам Червоного Хреста в Австрії, Австралії, Бельгії, Бразилії, Канаді, Китаї, Франції, Німеччині, Італії, Голландії, Південній Африці, Іспанії, Швейцарії, Великобританії та США.

– 2010 року Land Rover спільно з Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця уклали трирічну угоду про партнерство під назвою «Допоможемо нужденним у всьому світі».

– 2008 року компанія Land Rover відзначила своє 60-річчя, а також 100-річний ювілей вручення королівської грамоти Товариству Червоного Хреста Великобританії Його Величністю Королем Едвардом VІІ безоплатною передачею на потреби організації 60 автомобілів для використання у Великобританії та за її межами.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070