JAGUAR LAND ROVER РОЗРОБЛЯЄ ТЕХНОЛОГІЮ ПРОЗОРИХ СТІЙОК ТА СИСТЕМУ НАВІГАЦІЇ ‘FOLLOW-ME’

JAGUAR LAND ROVER РОЗРОБЛЯЄ ТЕХНОЛОГІЮ ПРОЗОРИХ СТІЙОК ТА СИСТЕМУ НАВІГАЦІЇ ‘FOLLOW-ME’

- Jaguar Land Rover повідомляє про початок розробки технології ‘Лобове скло із оглядом на 360 градусів’ із застосуванням прозорих стійок для надання водію огляду навколо автомобіля на 360 градусів

- Для полегшення навігації на дорогах з ускладненим рухом перед автомобілем буде проектуватися віртуальне авто, за яким слідуватиме водій на своєму авто

- У даному концепті використовуватиметься технологія відображення панелі приладів на лобовому склі для забезпечення водія необхідною інформацією та зменшення рівня відволікання водія від  дороги

- ‘Лобове скло із оглядом на 360 градусів’ та ‘Навігація за віртуальним авто Follow-Me’ – це перелік концептуальних технологій, над якими працює Jaguar Land Rover для зменшення рівня нещасних випадків

Компанія Jaguar Land Rover започаткувала дослідницький проект по розробці технологій, що нададуть водію огляд навколо автомобіля на 360 градусів – стійки, що тримають дах, не будуть перешкоджати огляду.

На поверхні кожної стійки всередині автомобіля буде розміщено екран, на якому в живому режимі відображатиметься інформація з камер, розміщених зовні автомобіля в точках, які зазвичай потрапляють в мертву зону огляду, створену стійками A, B та C.

 

Пішоходи, велосипедисти та інші автомобілі будуть видні з усіх сторін автомобіля – завдяки поєднанню технології прозорих стійок та прогресивної панелі приладів на лобовому склі. Рух інших учасників дорожнього руху буде відображатися у вигляді рухомого світла навколо віртуального лобового скла автомобіля.

Коли водій визначить намір змінити напрямок, повертаючи голову, щоб здійснити маневр, чи у випадку наближення авто до затору, система автоматично зробить відповідну стійку прозорою.

 

Доктор Вольфганг Еппл, Директор відділу досліджень та технологій Jaguar Land Rover, говорить: “Наша мета – зменшити кількість нещасних випадків та покращити досвід керування. Команда відділу досліджень Jaguar Land Rover розробляє дану технологію для удосконалення оглядовості, а також вчасного надання водію правильної інформації. Ми допоможемо водію приймати правильне рішення за найбільш складних умов керування, якщо утримуватимемо його погляд перед собою.”

Весь потенціал технології ‘Лобового скло із оглядом на 360 градусів’ розкриється, коли віртуальне лобове скло буде синхронізовано із системою зберігання даних типу «хмара». Завдяки такому зв’язку технологія інформуватиме водія про АЗС, паркувальні майданчики та наявність місць на них.

Такий автомобіль також буде оснащено вдосконаленою системою навігації, яка не лише вказуватиме назви вулиць та дорожні знаки, але й радитиме водію, коли варто повертати та ідентифікуватиме цікаві місця.

 

Найбільш інтуїтивний та продуктивний спосіб навігації у незнайомому місці, це слідувати за тим, хто знає маршрут – саме тому команда Jaguar Land Rover займається розробкою навігації зі слідуванням за віртуальним авто Follow-Me, яка відображає попереду автомобіля інше авто, яке вказує шлях та напрямок руху. 

“Керування у місті може бути дійсно стресовим заходом, проте уявіть керування порожніми вулицями без необхідності спостерігати за дорожніми знаками чи відволікатися на пошук вільного місця для паркування,”- додає Доктор Еппл. “Ми хочемо відобразити необхідну інформацію перед очима водія на лобовому склі для того, щоб у нього не було потреби відволікатися від дороги.”

 

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070