70 РОКІВ ВЕЛИКИХ ПРИГОД. ПОДОРОЖ ДО «ЗЕМЛІ LAND ROVER»

70 РОКІВ ВЕЛИКИХ ПРИГОД. ПОДОРОЖ ДО «ЗЕМЛІ LAND ROVER»

   • Land Rover продовжує святкувати своє 70-річчя із подорожжю до найвіддаленішого місця Індійських Гімалаїв, відомого як «Земля Land Rover»
   • Колона класичних моделей Land Rover 1957 року – єдиний транспортний зв'язок між селищами Манеїбанджан та Сандакфу в Західній Бенгалії
   • Сандакфу розташоване на висоті 3636 м. До нього веде крутий, скелястий шлях, який під силу лише колоні із 42 Land Rover.
   • Перегляньте фільм: https://youtube/YNXU1IR2LR8

 

Land Rover святкує своє 70-річчя на новій висоті, у віддаленій гірській місцевості Західної Бенгалії, відомій, як «Земля Land Rover», де колона класичних Land Rover – єдиний засіб для виживання.

Фільм, який ми демонструємо сьогодні, висвітлює вражаючу 31-кілометрову мандрівку, яку часто здіснюють мешканці Манеїбанджан, щоб дістатися до Сандакфу, та забезпечити жителів життєвонеобхідними речами. Круті обриви, камянитсі гірські стежки, підступні погодні умови - це лише деякі із небезпек, які зустрічаються жителям на щоденному шляху до селища на вершині, висотою 3636 м.

Команда Land Rover відвідала Західну Бенгалію, щоб на власні очі побачити колекцію Land Rover, яка забезпечує життєво важливу роль у житті громади, як надійного транспорту, для якого не існує неможливого.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070