АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY SPORT В УКРАЇНІ

АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY SPORT В УКРАЇНІ

  • 21 березня 2015 року абсолютно новий Discovery Sport буде представлено в офіційних дилерських центрах Land Rover в Україні
  • Вартість на абсолютно новий Discovery Sport розпочинається з позначки 1 053 000 гривень. Розрахунок визначено станом на 17 березня 2015 року по курсу, розміщеному на сайті www.winner.ua
  • Офіційні дилери Land Rover в Україні приймають замовлення у виробництво, а також почнуть продаж абсолютно нового Discovery Sport з 21 березня 2015 року
  • Абсолютно новий Discovery Sport, найбільш функціональний у світі компактний SUV преміум-класу, який пропонує українському споживачу неперевершене поєднання довершеного дизайну, універсальності та комфорту
  • Переглянути відео про абсолютно новий Discovery Sport
  • Дізнатися більше про абсолютно новий Discovery Sport http://newageofdiscovery.landrover.ua/
  • Пройти тест на визначення «Гену Пригод»

 

 

Запрошуємо до офіційних дилерів Land Rover у вашому місті для знайомства із абсолютно новим Discovery Sport під час тест-драйву:

Дата: 21-22 березня 2015 року

Місце проведення:

м. Київ
«Віннер Автомотів»

пр. Московський, 24 Д
тел. (044) 499 99 94

м. Київ
«ВіДі-Пауер»

вул. Велика Кільцева, 58
тел. (044) 591 00 00

м. Дніпропетровськ
«Аеліта Преміум»

пр. ім. Газ. «Правда», 34-б
тел. (056) 371-56-96

м. Одеса
«Роял Моторс»

вул. Грушевського, 39 Б
тел. (048) 734 18 00

м. Харків
«Авто Граф М»

вул. Котлова, 29
тел. (0577) 66 88 99

 

 

 

У вересні 2014 року компанія Jaguar Land Rover показала найбільш функціональний у світі компактний SUV преміум-класу – Discovery Sport, що поклав початок новій лінійці автомобілів Discovery. І починаючи з 21 березня Discovery Sport з’явиться на українському ринку у салонах офіційних дилерів Land Rover в рамках Днів відкритих дверей.

 

Новинка буде представлена у комплектаціях S, SE, HSE та HSE Luxury, оснащених на вибір 2,2-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с. та 190 к.с., а також продуктивним 2,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 240 к.с. із функцією «Старт-стоп», системою безпосереднього впорскування пального, внутрішніми компонентами зі зниженим рівнем тертя та функцією підзарядки акумуляторної батареї Smart Regenerative Charging  для забезпечення видатним рівнем продуктивності та економічності.

 

Лінійка інновацій дозволила Discovery Sport вперше представити на компактному SUV преміум класу універсальність конфігурації сидінь 5+2, яка включає в себе інтегрований третій ряд сидінь. Вони ідеальні для перевезення дітей, підлітків або дорослих під час коротких подорожей. До них легко дістатися — достатньо нахилити і посунути вперед сидіння другого ряду. У складеному вигляді сидіння третього ряду створюють рівну підлогу багажного відділення, як у моделях з п’ятьма сидіннями.

 

Абсолютно новий Discovery Sport забезпечує широким вибором варіантів оздоблення та персоналізації завдяки поєднанню кольорів та матеріалів високої якості, різноманіттю декоративних вставок, аксесуарів а також, представленого у якості опції, панорамного та контрастного даху.  Так само як і для кожного нового продукту Land Rover, безпека була пріоритетною під час створення нового Discovery Sport, результатом чого стала поява першої в класі подушки безпеки для пішохода, автономного екстреного гальмування та прогресивної кришки капоту, виготовленої із ультра міцної сталі та надлегкого алюмінію. 

 

Функціональність та унікальні характеристики Discovery Sport можуть бути довершені завдяки переліку ретельно розроблених технологій. Опціональні системи керування як, наприклад, Active Driveline*, Torque Vectoring by Braking та система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics із амортизаторами MagneRide™, забезпечують найбільш впевнене і надійне управління автомобілем. І, оскільки системна інформація постійно передається на восьмидюймовий сенсорний екран, ви завжди відчуватимете себе центром керування. Завдяки таким системам як попередження про зміну смуги руху, розпізнавання дорожніх знаків, системі камер кругового огляду, контролю «сліпих» зон (Blind Spot Monitor) із функцією відстеження автомобілів, які наближаються (Closing Vehicle Sensing) та паралельного та перпендикулярного паркування, що разом входять до опціонального пакету допомоги водію, ви не лише почуватиметеся впевнено за кермом, але й контролюватимете ситуацію навколо вас.

 

Вперше в історії бренду Land Rover модель Discovery Sport оснащується проекційним дисплеєм (HUD) у якості опції. Ця система за допомогою лазера в полі зору водія відображає на невелику ділянку вітрового скла ключові дані про поїздку, що дозволяє водієві концентруватися на дорозі. На скло виводяться швидкість руху, поточна передача (при виборі режиму Commandshift®), графічні підказки навігації, дані системи розпізнавання дорожніх знаків тощо.

 

Водій та пасажири отримають однакове задоволення від перебування у новому Discovery Sport завдяки розважальному пакету опцій, який включає аудіо систему Meridian, сенсорний екран із технологією подвійного зображення, систему навігації на жорсткому диску, розважальну систему для пасажирів задніх сидінь. А опція підігріву та охолодження передніх та підігріву задніх сидінь зробить вашу подорож ще більш приємною.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070