ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

Абсолютно новий Discovery перевернув уявлення про великі позашляховики. Команда дизайнерів та інженерів Land Rover докорінно змінила концепцію Discovery, щоб створити надзвичайно привабливий, багатофункціональний та надпотужний позашляховик преміум-класу.

Джеррі МакГоверн (Gerry McGovern), головний директор з дизайну Land Rover

Презентація абсолютно нової моделі автомобіля Discovery від компанії Land Rover відбулася вчора ввечері. Глядачі мали змогу побачити новий автомобілю у дії. Під час презентації автомобіль переїхав через велетенський 13-метровий Тауерський міст, створений з деталей конструктора LEGO. Цей Discovery є найбільш універсальною моделлю Land Rover в історії. Окрім того, її також позиціонують як сімейний позашляховик.

Копія відомого Тауерського мосту у Лондоні створена з 5,8 млн окремих деталей LEGO. Копія з робочим підйомним мостом була сконструйована командою архітекторів LEGO за 150 днів.

Глядачі презентації змогли побачити новий автомобіль Discovery, який маневрує на велетенській споруді під управлінням Бена Ейнслі. За ним слідувала повнорозмірна копія гоночного човна Land Rover, якою керував сер Бен Ейнслі, олімпійська легенда та керівник команди BAR Team, разом зі своїми товаришами по команді. Так само, як і Тауерський міст, копія човна була повністю виготовлена з деталей конструктора LEGO. Для створення складного дизайну цієї копії було використано 186 500 деталей конструктора.

Модель Тауерського мосту знаходилась між двома «Цікавими зонами» LEGO. У кінній зоні гостей зустрічала Зара Філліпс, а у зоні пригод — відомий в усьому світі мандрівник Беар Гріллз.

У кінній зоні британська наїзниця Зара Філліпс була оточена декораціями сільської місцевості Британії, виготовленими з конструктора LEGO. Зона пригод з деталей LEGO вирізнялась гірськими пейзажами з модельками скаутів. Варто зазначити, що саме організація скаутів близька Гріллзу, адже він займає у ній посаду Начального скаута.

ВИПРОБУВАННЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО DISCOVERY

Випробування, через які пройшов абсолютно новий Land Rover Discovery, демонструють увесь спектр можливостей автомобіля. Адже транспортний засіб тестували на найскладніших поверхнях по всьому світу та на випробувальних майданчиках Land Rover.

/
1/4

БЕАР ГРІЛЛЗ ДЕМОНСТРУЄ АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY

Амбасадор Land Rover та телезірка Беар Гріллз виконує сміливий стрибок з парашутом під час демонстрації технології регулювання сидінь, якою оснащений новий Land Rover Discovery.

/

Беар Гріллз пролетів з парашутом над Лондоном і налаштував сидіння абсолютно нового Discovery для семи дорослих пасажирів, що стало презентацією інтелектуальної технології регулювання сидінь (Intelligent Seat Fold).

Після приземлення Беар та шість парашутистів з Королівської морської піхоти підбігли до замаскованого Discovery для регулювання семи сидінь автомобіля, які були попередньо складені. По дорозі до автомобіля Беар зняв обмундирування і залишився у смокінгу, після чого стрибнув у замаскований Discovery та відправився на церемонію «GQ Чоловік року», яка проводилась у Ковент Гардені у Лондоні, де Беар з'явився на червоній доріжці.

Інтелектуальна технологія регулювання сидінь (Intelligent Seat Fold), яка була продемонстрована каскадером під час трюку, дозволяє дистанційно регулювати всі сім повнорозмірних сидінь позашляховика. За допомогою спеціальної програми в смартфоні можна рухати сидіння вперед і назад, а також скласти або відкинути назад спинки сидінь. Технологія дебютує в абсолютно новому Discovery, світова презентація якого відбудеться 28 вересня 2016 року в Парижі.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070