КОМПАНІЯ LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ МОЖЛИВОСТІ СВОГО АВТОНОМНОГО АВТОМОБІЛЯ В АМСТЕРДАМІ

КОМПАНІЯ LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ МОЖЛИВОСТІ СВОГО АВТОНОМНОГО АВТОМОБІЛЯ В АМСТЕРДАМІ

Підтримуючи плани Європейского Союзу щодо стандартизації та впорядкування технологій автономних автомобілів, компанія Land Rover представила ряд власних технологій, які стосуються цього напрямку досліджень, в Амстердамі.

Міністри транспорту та екології з 28 країн – членів Європейского Союзу, які входять до складу Ради міністрів ЄС, зустрілися, щоб ознайомитися з технологіями автономних автомобілів, у тому числі технологією водіння «без рук».

Компанія представила два свої автомобілі Range Rover Sport. Один з них оснащений технологією дистанційного керування, яка дозволяє водію керувати автомобілем, не перебуваючи в салоні. Інший використовувався для демонстрації технології водіння «без рук», яка за вказівкою водія стежить за положенням автомобіля у смузі руху, змінює смугу руху на шосе або направляє авто на обгін.

Цікавинкою цієї презентації Jaguar Land Rover стане дослідження компанії у сфері можливостей під’єднання транспортного засобу до мережі доріг з метою регулювання його швидкості у різних умовах.

Д-р Вольфганг Еппле (Dr Wolfgang Epple), керівник компанії Jaguar Land Rover з питань досліджень та технологій, заявив: «Ми всі працюємо над створенням вражаючих технологій автономного водіння. Щоб успішно втілити їх у життя, автовиробникам, телекомунікаційним провайдерам і організаціям, які відповідають за дорожню інфраструктуру, необхідно виробити єдиний підхід.

Стандартизація та впорядкування дозволять автомобілям максимально ефективно і результативно взаємодіяти як між собою, так і з дорожньою інфраструктурою. Таким чином, Jaguar Land Rover отримає можливість впроваджувати актуальні технології, доступні та зручні для покупців».

Демонстрація технологій проводилась у режимі реального часу (автомобілі проїхали 15,5 км). Вона допомогла міністрам ЄС зрозуміти важливість стандартизації та впорядкування технології автономного водіння серед виробників транспортних засобів та об'єктів дорожньої інфраструктури.

Детальнішу інформацію про технології, які знаходяться на стадії розробки, можна знайти тут.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070