ВИГЛЯД LAND ROVER DISCOVERY ДОПОВНЕНО ДВОМА СПЕЦІАЛЬНИМИ ВЕРСІЯМИ

Виразні елементи дизайну екстер’єру довершують Land Rover Discovery четвертого покоління. Більше уваги на дорозі завдяки спеціальним версіям Discovery Landmark та Graphite.

ВИГЛЯД LAND ROVER DISCOVERY ДОПОВНЕНО ДВОМА СПЕЦІАЛЬНИМИ ВЕРСІЯМИ

  • Більше уваги на дорозі завдяки спеціальним версіям Discovery Landmark та Graphite
  • Виразні елементи дизайну екстер’єру довершують Land Rover Discovery четвертого покоління
  • Всесвітньо відомі всешляхові можливості та універсальність моделі залишаються незмінними
 

Land Rover продовжує поширювати привабливість  Discovery завдяки випуску двох нових спеціальних версій – Landmark та Graphite.  Новий самобутній екстер’єр характеризує удосконалений дизайн обох модифікацій Discovery четвертого покоління, в той час як унікальні штрихи інтер’єру комплектації Landmark додають авто ще більше розкоші та ексклюзивності.

 

Завдяки випуску спеціальних версії, візуальна присутність Discovery на дорогах стане ще сильнішою. Для українського ринку модель стане доступна для замовлення у 2016 році. 

 

“Land Rover Discovery став ще більш привабливим. Ми випустили спеціальні версії - Landmark та Graphite, які дають змогу нашим клієнтам відчути покращену керованість та комфорт на дорозі, які довершують вже добре відомих риси Discovery - універсальність та прохідність,” - сказав Фінбар МакФолл, Директор з Маркетингу Jaguar Land Rover.

 

Landmark

Discovery Landmark створено із широким набором опцій комплектації HSE з новими елементами інтер’єру та екстер’єру, які дають змогу клієнту відчути унікальний стиль та вишуканість свого Discovery.

 

Екстер’єр став ще виразним за рахунок яскравих рейлінгів на всю довжину даху, що підкреслюють унікальний ступінчастий дизайн даху Discovery. Виразні чорні повітрозабірники, решітка радіатора та накладки на дзеркала доповнені сріблястими беджами на капоті та багажних дверях, а  також маркування назви моделі вздовж кузова вирізняють цю модель серед інших. 20-ти дюймові легкосплавні 5-спицеві колісні диски довершують дизайн цього автомобіля.

 

Комплектація Landmark доступна в 5 ексклюзивних кольорах, включаючи Zanzibar, який був зарезервований спеціально для Landmark, і не доступний для інших моделей Discovery. Також доступні кольори кузова: Waitomo Grey, Santorini Black, Yulong White та Indus Silver.

 

Удосконалений інтер’єр в стандартній комплектації доповнено оздобленими шкірою сидіннями Windsor та пакетом Extended Leather Pack, який включає оздоблення шкірою панелі приладів та інформаційного табло, дверних карт. Оздоблення інтер’єру обмежено трьома кольорами – Ebony, Almond і Tan. Останній варіант оздоблення пропонується для Discovery вперше. При виборі шкіри Windsor у кольорі Tan для оформлення салону, дверні карти та інформаційна панель представлені у кольорі Ebony з елементами горіхового шпону (Straight Grained Walnut).

 

Клієнт може обрати із декількох варіантів оздоблення керма на додаток до вибору шпону. Ця можливість включає в себе вибір із Grand Black Lacquer або Straight Grained Walnut Wood у поєднанні зі шкіряним кермом.

 
 
 
 
 
 

Graphite

Discovery Graphite створено на основі успішної комплектації Black, і являє собою сучасний та зухвалий образ із яскравими елементами. Оздоблені сірим кольором бокові повітрозбірники та спортивна глянцева решітка радіатора чорного кольору в тандемі з сірими дверними ручками та беджами на капоті та багажних дверях довершують екстер’єр Discovery Graphite. Ексклюзивно для цієї версії, на автомобілі встановлено 19-ти дюймові 7-спицеві легкосплавні диски глянцевого сірого кольору в якості стандартної опції. Клієнт може обрати один із дев’яти кольорів кузова та трьох варіантів оздоблення салону.

 

Прогресивні технології

Вже добре відомі технології Terrain Response® та Hill Descent Control забезпечать комфортне керування на будь-якій поверхні. На вибір клієнта - роздавальна коробка на 1 або 2 швидкості – остання надає змогу обирати звичайну або понижуючу передачу для найбільш складних дорожніх умов. Як опція, пропонується технологія Wade Sensing™, яка інформує водія про глибину броду, а лебідка допоможе у вирішенні будь-яких завдань під час екстремальних подорожей.

 

Протягом останніх дев’яти років Discovery займав у Великобританії лідируючі позиції в рейтингу The Caravan Club в категорії авто із буксиром, а нещодавно завоював топ-3 нагороди, включаючи і 1-ше місце. Для підтримки буксирувальних можливостей Discovery на 3,500 кг, стандартна система Trailer Stability Assist допоможе зафіксувати причіп, а Tow Hitch Assist (опція) слугуватиме помічником при маневруванні трейлеру. Технології безпеки представлені наступними системами – Система моніторингу мертвих зон (Blind Spot Monitoring), Система відстеження при русі заднім ходом автомобілів, які швидко наближаються (Closing Vehicle Sensing and Reverse Traffic Detection), допоможуть водію впевнено почуватись на дорозі за будь-яких умов.

 

Семимісний салон в стилі «амфітеатр» та вантажопідйомність на 2,600 літрів дають можливість підлаштовувати автомобіль під потреби власника Discovery без жодних зусиль. Його універсальний інтер’єр із можливостями конфігурації салону та практичні функції та аксесуари забезпечують неперевершений комфорт преміум класу без будь-яких компромісів. Можливість відкриття багажного відсіку в двох варіантах та пневматична підвіска полегшують процес завантаження та розвантаження багажу.

 

Land Rover Discovery продовжує демонструвати потужність та всюдихідні можливості з потужними дизельними та бензиновими двигунами з технологією економії пального Stop/Start та оновленою 8-ми швидкісною трансмісією ZF.

 

Для ключових бензинових ринків доступний 3.0 літровий двигун V6 Supercharged, який демонструє 340 к.с. при 6,500 об./хв. (250кВ)крутному моменті в 450 Нм та викидами CO2  на рівні 269 г/км. Витрати пального складають 11.5 л./100 км.

 

Дизельний 3.0 л. двигун TDV6, 211 к.с. (155кВ), відповідає критеріям EU6, має витрати пального на рівні 7.7л./100 км і показники CO2 -  203г/км у змішаному режимі. Більш потужна версія цього двигуна SDV6 на 256 к.с. (188кВ) має відповідні показники витрат пального та  викидів CO2.

 

Land Rover Discovery впевнено утримує свої позиції лідера серед універсальних та практичних автомобілів, що доводять продажі до більше ніж 1 160 000 автомобілів та 225 міжнародних нагород з моменту першого випуску моделі у 1989 році.

 
 
 
 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070