НА АВТОСАЛОНІ У НЬЮ-ЙОРКУ LAND ROVER ПРЕДСТАВИТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ МОДЕЛЕЙ DISCOVERY

НА АВТОСАЛОНІ У НЬЮ-ЙОРКУ LAND ROVER ПРЕДСТАВИТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ МОДЕЛЕЙ DISCOVERY

- Візуальна концепція лінійки автомобілів Discovery буде представлена на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку

- Новий зухвалий концепт Land Rover розкриє майбутнє дизайну лінійки автомобілів Discovery

- Прогресивна технологія від Jaguar Land Rover буде вперше представлена до увагу на автомобілі перспективного дослідження

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

На Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку 2014 Land Rover представить візуальну концепцію дизайну нової лінійки автомобілів у сегменті позашляховиків для відпочинку. Концепт-кар Discovery представить сутність майбутньої лінійки позашляховиків, створених на основі ключових принципів Land Rover, а саме емоційному дизайні, неперевершених можливостях та виключній універсальності, які перенесено на новий рівень завдяки застосуванню орієнтованих на клієнта передових технологій.

Джеррі МакГоверн, Директор з дизайну та Головний Креативний Директор Land Rover прокоментував:

"Discovery став базою, при закладенні фундаментальних основ бренду Land Rover. Його обожнюють в усьому світі. Ми створили цю візуальну концепцію для того, щоб поділитися сутністю нового покоління Discovery та вперше презентувати новий, неперевершений напрямок дизайну, який сьогодні та завтра буде поєднуватися з клієнтом на емоційному рівні."

Слідкуйте за продовженням захоплюючої історії, яка буде розвиватися протягом наступних двох тижнів на сторінці Land Rover у Facebook, Twitter та Instagram, а також приєднуйтесь до спілкування #ReadyToDiscover.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Примітки:

Міжнародний Автосалон у Нью-Йорку 2014 розпочне свою роботу 16 квітня із днів преси
https://www.facebook.com/LandRoverUkraine   

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070