LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ ТРЕТІЙ РЯД СИДІНЬ ДЛЯ DISCOVERY SPORT

LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ ТРЕТІЙ РЯД СИДІНЬ ДЛЯ DISCOVERY SPORT

- Задовго до офіційної прем’єри, Land Rover представляє камуфльований Discovery Sport

- Новий компактний SUV є справжнім представником лінійки автомобілів Discovery, на якому представлений третій ряд сидінь, доступний у якості опціонального обладнання

- Останній варіант камуфляжу надає чітке розуміння дизайну автомобіля

- Прототипи автомобіля виїхали із заводу Jaguar Land Rover Хейлвуд, щоб пройти фінальні випробування  

ВІДЕО: LAND ROVER DISCOVERY SPORT ПРЕДСТАВЛЕНО З ТРЕТІМ РЯДОМ СИДІНЬ

Land Rover натякає на дизайн Discovery Sport у новому баченні камуфляжу, який підтверджує доступність на компактному SUV конфігурації сидінь 5+2.

 

Камуфляж із відкритою задньою частиною автомобіля демонструє Discovery Sport із опціональним третім рядом сидінь для двох пасажирів, що довершує універсальність та привабливість компактного сімейного SUV.

Прототипи автомобіля у новому камуфляжі виїхали із заводу по виготовленню моделі у Хейлвуд, щоб пройти фінальні випробування на території декількох континентів.  

 

“Саме те, що ви могли очікувати від Discovery – представлення універсального Discovery Sport із опціональною конфігурацією сидінь 5+2, яка пропонує просторий багажний простір та можливість конфігурації сидінь відповідно до потреб, а також вищий рівень комфорту, ніж можуть запропонувати традиційні 5-місні SUV.” – говорить Джері МакГоверн, Директор з дизайну та Головний креативний директор Land Rover.

 

Discovery Sport приєднається до продажів існуючого Discovery у 2015 році.

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070