LAND ROVER АНОНСУВАВ НАЗВУ НОВОЇ МОДЕЛІ – DISCOVERY SPORT

LAND ROVER АНОНСУВАВ НАЗВУ НОВОЇ МОДЕЛІ – DISCOVERY SPORT

- Land Rover Discovery Sport було анонсовано як першу модель лінійки автомобілів Discovery

- Абсолютно новий компактний SUV преміум класу буде доступний для продажу з 2015 року

- Перший серійний автомобіль матиме риси та характеристики концепту Discovery, який було представлено на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку

16 квітня 2014 року Land Rover підтвердив, що першою моделлю абсолютно нової лінійки автомобілів Discovery стане компактний SUV  преміум класу Discovery Sport.

Дану новину оголосив Джеррі МакГоверн, Директор з дизайну та Головний креативний директор, під час його виступу на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку 2014: "Я з гордістю підтверджую назву нової моделі, із якої розпочнеться історія модельного ряду автомобілів Discovery. Нова модель буде називатися Discovery Sport та вийде у продаж у 2015 році. Discovery Sport стане найбільш універсальним SUV із неперевершеними можливостями, а також першими кроками втілення в життя концепту Discovery, який представлено тут у Нью-Йорку."

Слідкуйте за подіями Land Rover на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/LandRoverUkraine, приєднуйтесь до спілкування #ReadyToDiscover та дізнайтесь більше на сайті http://newageofdiscovery.landrover.ua/.

Примітки для редакторів:

На даний момент фото  Discovery Sport не доступні.

З 1948 року компанія Land Rover виробляє автентичні повноприводні позашляховики, що представляють справжній обсяг технічних можливостей в усьому модельному ряді. Кожен автомобіль моделі Defender, Freelander, Discovery, Range Rover Sport, Range Rover і Range Rover Evoque визначає сектор повноприводних позашляховиків у всьому світі, і 80% автомобілів з цього модельного ряду експортуються до більше 170 країн світу.

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070