DISCOVERY SPORT ОТРИМАВ 5 ЗІРОК БЕЗПЕКИ ВІДПОВІДНО ДО РЕЙТИНГУ EURO NCAP

DISCOVERY SPORT ОТРИМАВ 5 ЗІРОК БЕЗПЕКИ ВІДПОВІДНО ДО РЕЙТИНГУ EURO NCAP

- Discovery Sport отримав відзнаку про найвищий рівень безпеки відповідно до результатів випробувань рейтингу

- Перший Land Rover, оснащений абсолютно новими технологіями безпеки, такими як подушка безпеки для пішоходів та система автономного екстреного гальмування

Land Rover Discovery Sport отримав максимальні п’ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP. Discovery Sport оснащено низкою прогресивних систем безпеки,  такими як подушка безпеки для пішоходів, яка вперше представлена у сегменті малих SUV. Дана система лише за 60 мілісекунд розгортає подушку безпеки із верхньої задньої частини капоту у разі виявлення контакту із пішоходом задля зменшення впливу та уникнення нанесення серйозних пошкоджень пішоходу.  

Друга система, вперше представлена на автомобілі Land Rover, автономного екстреного гальмування, яка використовує розміщену за дзеркалом заднього виду цифрову стерео-камеру для відстеження об’єктів, що можуть призвести до зіткнення, надає візуальні та аудіо попередження та застосовує гальма, якщо зіткнення уникнути неможливо.  

Розміщення пасажирів у всіх варіантах комплектацій, включаючи конфігурацію 5+2, пройшли  ретельну перевірку для забезпечення всіх пасажирів, включаючи дітей, найвищим рівнем безпеки. Навіть для третього ряду сидінь паски безпеки  передбачені у якості стандартного обладнання для підвищення рівня безпеки.

Мюррей Дітч, Директор проектів Land Rover, говорить: “Команда спеціалістів напрямку безпеки наполегливо працювала, щоб забезпечити небаченим раніше рівнем безпеки у сегменті малих SUV. Ми додали до перевірених на практиці систем безпеки Land Rover декілька прогресивних технологій безпеки, як подушка безпеки для пішохода та інноваційна система автономного екстреного гальмування. Всі наші автомобілі проходять суворі випробування, щоб відповідати внутрішнім стандартам безпеки, які мають більше значення, ніж юридичні та споживчі норми. Позиціонуючи Discovery Sport як сімейний автомобіль, безпека стала для нас при розробці авто ключовою характеристикою. Ми пишаємося, що не довелося шукати компроміси.”

Discovery Sport також оснащено повним набором систем активної та пасивної безпеки: система динамічної стабілізації (DSC), електронна антипробуксовувальна система (ЕТС), система запобігання перекидання (RSC), антиблокувальна система гальмування (ABS), система попередження про автомобілі, що наближаються позаду, фари аварійного гальмування, система попередження про зміну смуги руху та нагадування про фіксування ременів безпеки. За додаткову плату автомобіль може бути оснащено системою моніторингу «сліпих» зон із функцією відстеження автомобілів, що швидко наближаються позаду, обмежувачем швидкості та системою визначення дорожніх знаків.    

Новий компактний SUV має жорсткий кузов, виготовлений із високоміцної бористої статі та дах, який витримує в 4,5 рази вищу за автомобіль вагу. Discovery Sport також має комплексний захист пасажирів, до якого входять подушки безпеки для водія та пасажира, подушка безпеки для колін водія, бокові шторки безпеки та подушки безпеки для захисту грудної клітини.

Результати випробувань можна переглянути на сайті Euro NCAP: http://www.euroncap.com/

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070