FREELANDER 2 COMFORT PACK ЗА 392 000 ГРИВЕНЬ

FREELANDER 2 COMFORT PACK ЗА 392 000 ГРИВЕНЬ

Практична розкіш Freelander 2 стає ближчою завдяки COMFORT PACK (Пакет комфорт), який представлено у офіційних дилерських центрах Land Rover в Україні починаючи з 1 травня 2013 року. Набір спеціально підібраних опцій забезпечить високим рівнем комфорту та зручності. Вартість Freelander 2 у комплектації SE оснащеної COMFORT PACK з 2,2 л. дизельним двигуном, який йде у парі з 6-ступінчатою автоматичною трансмісією, становить 392 000* гривень.

 

Freelander 2 з COMFORT PACK оснащено 17" легкосплавними колісними дисками «Стиль 1», ксеноновими фарами та заднім парктроніком, який є незамінним помічником під час паркування. Комфортом та зручністю забезпечують оздоблення інтер’єру деревом «темний каштан», пакет підлокітників, роз’єм USB, а практичність підкреслюється комплектом гумових килимків для салону та багажного відділення та комплектом бризковиків.

 

До того ж обравши автомобіль COMFORT PACK потенційному клієнту пропонується широка гамма кольорів кузова «металік» без додаткової плати.

 

Freelander 2 – надійний автомобіль, який пропонує власнику неперевершений рівень розкоші, вражаючі позашляхові якості та динамічні характеристики. Модель поєднує чудову керованість та інноваційні рішення завдяки високим технологіям Land Rover. Подорожуйте впевнено. Приєднуйтесь до родини Land Rover.

 

* вартість розрахована для автомобіля Freelander 2 з 2.2-літровим двигуном (150 к.с.) у комплектації SE оснащеної Comfort Pack (пакет Комфорт) є фіксованою станом на 22 серпня 2013 року. Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля з Comfort Pack визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується по курсу НБУ на день здійснення оплати.

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070