JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ ДИЗАЙН ТА ЛІДЕРСТВО У СФЕРІ ІННОВАЦІЙ НА СВОЄМУ НАДСУЧАСНОМУ СТЕНДІ НА МОТОРШОУ У ЖЕНЕВІ

JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ ДИЗАЙН ТА ЛІДЕРСТВО У СФЕРІ ІННОВАЦІЙ НА СВОЄМУ НАДСУЧАСНОМУ СТЕНДІ НА МОТОРШОУ У ЖЕНЕВІ

Протягом двох тижнів мотор шоу вражаючий новий експозиційний стенд продемонструє більше ніж 700 000 відвідувачам лідируючі позиції Jaguar Land Rover у сфері дизайну 

Новий експозиційний стенд Jaguar Land Rover залучить клієнтів до брендів шляхом:

-     40 інтерактивних сенсорних екранів  
-     32 точок для сканування мобільними пристроями
-     Динамічних стендів для презентації автомобілів

Експозиційний стенд  Jaguar Land Rover підтверджує прагнення брендів до інновацій:

-     Світлодіодний екран із системою стеження найвищої роздільної здатності у світі
-     85% алюмінієвих конструкцій
-     Перша у світі система магнітного полу

 

4 березня 2014 року Jaguar Land Rover представив світовій пресі свій прогресивний стенд для презентації автомобілів на мотор шоу в Женеві.  Впроваджуючи ряд інновацій у галузі, стенд, який розмістився на 100 квадратних метрах, було створено для відображення ключових принципів, які застосовуються під час створення автомобілів. Експозиційний стенд буде представлено до огляду більше ніж 700 000 відвідувачам мотор шоу протягом наступних двох тижнів.

 

Філ Попем, Директор з маркетингу,  прокоментував: “Наш новий стенд для презентації автомобілів є значним кроком вперед у впровадженні інноваційного досвіду для відвідувачів. Гарно оформлений та ретельно розроблений за використання інноваційних технологій цей стенд дійсно представляє амбіції, цінності та бачення нашої компанії та легендарних брендів.”

 

Директори з дизайну Jaguar та Land Rover, Ян Каллум та Джеррі МакГоверн, зіграли ключову роль при визначенні дизайну та відтворенні автентичного вигляду цього стенду, який встановлює нові стандарти по залученню клієнтів до брендів. 

 

Завдяки 40 інтерактивним сенсорним екранам, які розповідають історію кожного бренду, та 32 точкам сканування мобільними пристроями, клієнти з усього світу матимуть змогу отримати доступ до більшої кількості інформації про продукцію брендів ніж будь-коли раніше.  

 

До розробки стенду була залучена багаторазово нагороджена команда професіоналів, яка займалась організацією церемонією відкриття Олімпійських ігор у Лондоні. Для Land Rover було створено гігантська дамба, яка наповнена 30 тонами води і оснащена не менше ніж 48 гідроциліндрами для забезпечення дійсно небаченим досвідом. Для Jaguar розроблено стенд, який обертається і працює як тренажер, для демонстрації динаміки та захвату, які ви відчуваєте за кермом Jaguar. 

 

Новий експозиційний стенд Jaguar Land Rover відображає не лише основи дизайну компанії, але й  демонструє  лідерство у використанні надлегких матеріалів - 85% елементів стенду створено із алюмінію і побудовано навколо двоповерхової надлегкої алюмінієвої основи, що робить її легкою та міцною. Така конструкція прияла зменшенню ваги на 30%, що полегшує транспортування та зменшує вплив на навколишнє середовище. І екологічні переваги на цьому не завершуються; Jaguar Land Rover здійснив значний крок для скорочення споживання енергії завдяки 90 000 індивідуально контрольованих сенсорних екранів, які зменшують споживання енергії з 20 000 Вт до лише 3 367 Вт.

 

Інновації також централізовано представлені в сенсорному екрані найвищої роздільної здатності із системою стеження та першій у світі системі магнітної підлоги, яка використовує 248 000 магнітів для кріплення, завдяки чому зникає необхідність використовувати будь-які інструменти під час збирання конструкції стенду.

Марк Камерон, Директор Jaguar Land Rover Brand Experience, команда якого була відповідальна за розробку стенду, говорить: “Цей новий експозиційний стенд знаходився у виробництві протягом року, оскільки ми старанно працювали задля забезпечення найбільш точного відображення деталей. Ми також створюємо п’ять наборів стендів для наших ключових ринків для участі у більше ніж 100 міжнародних та регіональних мотор шоу, щоб незалежно частини світу мільйони відвідувачів наших стендів отримали незабутні враження та досвід”.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070