КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER СТВОРИЛА 250 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ НА ЗАВОДІ ХЕЙЛВУД, ЯКИЙ СТАНЕ МІСЦЕМ ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОГО DISCOVERY SPORT

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER СТВОРИЛА 250 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ НА ЗАВОДІ ХЕЙЛВУД, ЯКИЙ СТАНЕ МІСЦЕМ ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОГО DISCOVERY SPORT

- 250 нових робочих місць було створено компанією Jaguar Land Rover, одночасно компанія оголосила, що Хейлвуд стане місцем виготовлення Land Rover Discovery Sport

- За останні 4 роки кількість робочих місць у Хейлвуд збільшилась втричі

- В завод було інвестовано більше ніж 200 мільйонів фунтів стерлінгів для запуску виробництва Discovery Sport

Найбільший роботодавець у Великобританії створив нові 250 робочих місць у зв’язку із підтвердженням виробництва нової моделі Land Rover Discovery Sport на заводі Jaguar Land Rover Хейлвуд. Кількість робочих місць на заводі зросте до  4 750, що втричі більше ніж у 2010 році.  

Генеральний директор Jaguar Land Rover, доктор Ральф Спет, коментує дану подію: “Land Rover Discovery Sport – це зародження нової лінійки продукції від Jaguar Land Rover. Я гордий тим, що саме в Хейлвуд (поблизу Ліверпуля) було інвестовано кошти, оскільки ця місцевість має щось особливе, що поєднує Jaguar Land Rover.”

 

Завод Хейлвуд, який є місцем виготовлення Range Rover Evoque, отримав інвестиції в розмірі більше ніж 200 мільйонів фунтів стерлінгів до запуску виробництва Discovery Sport. Загальний розмір інвестицій в Хейлвуд за останні 4 роки складає майже 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Новий Land Rover Discovery Sport, який надійде у продаж у 2015 році, стане найбільш універсальним компактним SUV із найширшими можливостями у сегменті. Це нова модель абсолютно нової лінійки автомобілів Discovery, на створення якої надихнув концепт-кар Discovery Vision Concept, який було представлено на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку.

Річард Елс, Операційний директор Jaguar Land Rover заводу Хейлвуд, говорить: “Я надзвичайно радий початку виробництва нового Land Rover Discovery Sport у Хейлвуд. Це додатково вплине на розвиток регіону та залучить до роботи прихильників бренду та компанії.

 

Додатково до встановленої у березні цього року прогресивної прес-лінії Aida servo, вартість якої складає 45 мільйонів фунтів стерлінгів, Jaguar Land Rover оснастив завод 260 новими автоматизованими роботами, приладами для здійснення лазерного зварювання та низкою системних пристроїв для моніторингу та звітування для забезпечення найвищого рівня якості продукції.”   

Хейлвуд став місцем виробництва надзвичайно популярного Range Rover Evoque у 2011 році. Протягом двох років було виготовлено більше ніж 200 000 автомобілів. Сьогодні Range Rover Evoque продовжує приваблювати нових клієнтів до бренду Land Rover.

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070