LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОМПЛЕКТАЦІЮ HSE LUXURY ДЛЯ FREELANDER 2

LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОМПЛЕКТАЦІЮ HSE LUXURY ДЛЯ FREELANDER 2

- Комплектація HSE Luxury вперше доступна для Freelander 2 для всіх ринків
- Пакет оздоблення екстер’єру Dynamic додає спортивного вигляду моделі 2015 модельного року  
- Оновлення екстер’єру включають новий дизайн головного світла всієї лінійки Freelander 2

Land Rover Freelander 2 відтепер доступний у комплектації HSE Luxury, яка пропонує серію довершень екстер’єру та інтер’єру, що надає більшої візуальної привабливості та розкоші салону автомобіля.

 

Комплектація HSE Luxury

Вперше комплектація Freelander 2 HSE Luxury стане доступна для всіх ринків.  До вдосконалень екстер’єру входять пофарбовані у колір кузова пороги, дверні ручки, накладки на дзеркала, а також решітка радіатора та повітрозбірники кольору Atlas. Автомобіль оснащено 19” легкосплавними колісними дисками Sparkle Silver та оздоблено сталевим беджем HSE Luxury на багажних дверях. Салон довершено оздоблених шкірою Windsor електрорегульованими сидіннями (8/6), а також вставками зі шпону Grand Black lacquer на дверних панелях, кермі та деталях інтер’єру.

 

Пакет оздоблення екстер’єру Dynamic

Новий пакет оздоблення екстер’єру Dynamic надає можливість додати спортивного стилю Freelander 2. Доступний у якості опції для комплектації  HSE Luxury, пакет включає спойлер на даху, яскраве оздоблення вихлопних труб та оздоблення решітки радіатора, повітрозбірників,  написів на капоті та багажнику у кольорі  Gloss Black. Нові 19” 10-спицеві легкосплавні колісні диски також представлені у кольорі Gloss Black. Сидіння Dynamic, оздоблені шкірою двох кольорів, мають електрорегулювання 6/4.

 

Довершенням модельного ряду  Freelander 2 стало удосконалення дизайну головних фар, а система допомоги при паркуванні наразі входить до стандартної комплектації*.

*Залежить від ринку. Дізнайтесь подробиці у офіційних дилерів Land Rover.

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

 

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070