JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВИЛА НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ ОДРАЗУ ДВІ НОВИНКИ

JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВИЛА НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ ОДРАЗУ ДВІ НОВИНКИ

- Jaguar та Land Rover представляють ключові моделі на Паризькому автосалоні - Jaguar XE та Land Rover Discovery Sport

- Нова лінійка двигунів Ingenium повертає виробництво двигунів до місця розміщення компанії   

- Створено більше ніж 2 300 робочих місць та інвестовано у економіку Великобританії більше ніж 2 мільярди фунтів стерлінгів

- Land Rover представляє лінійку аксесуарів Barbour, Jaguar представляє колекцію Jaguar Heritage ’57 як складові нової lifestyle-лінійки

Підтверджуючи своє зобов’язання розвивати нові продукти та зміцнювати позиції на світовому ринку, Jaguar Land Rover, провідний виробник автомобілів преміум-класу, представив прогресивні моделі Land Rover Discovery Sport та Jaguar XE на Паризькому автосалоні.

Доктор Ральф Спет, генеральний директор, говорить:  “Jaguar XE та Land Rover Discovery Sport є справжнім серцем відродження автомобільної промисловості Великобританії. Jaguar Land Rover демонструє стабільні фінансові показники та результати продажів у світі. Наші заводи по всьому світу та програми по запуску нових продуктів працюють відповідно до планів, в той же час ми представляємо нашим клієнтам все більш привабливі автомобілі.” 

Абсолютно новий Jaguar XE, важлива складова розвитку  Jaguar Land Rover. Він став першим автомобілем, який оснащено високотехнологічним двигуном Ingenium – лінійки надзвичайно екологічних, чотирициліндрових бензинових та дизельних двигунів, які виготовляються у новому Центрі по виготовленню двигунів у Вест Мідландз.

У розробку нової лінійки двигунів Ingenium, якою оснащатимуться XE та майбутні автомобілі Jaguar та Land Rover, та новий Центр по виготовленню двигунів було інвестовано 0,5 мільярдів фунтів стерлінгів та створено 1 400 робочих місць. Завдяки новому центру виготовлення двигунів повернулося до рідних стін заводу.

Презентація нового Land Rover Discovery Sport стала початком розвитку лінійки автомобілів Discovery, яка підтверджує стратегію компанії Jaguar Land Rover представити 50 нових продуктів та оновлених версій автомобілів протягом наступних 5 років.

Новий Discovery Sport буде виготовлятися на багаторазово нагородженому заводі Хейлвуд, Мерсісайд, на підтримку виробництва якого було виділено декілька мільйонів фунтів стерлінгів. Дана інвестиція є частиною суми 3.5 - 3.7 мільярдів фунитів стерлінгів, які цього року виділить компанія Jaguar Land Rover на розробку світових проектів та створення нових продуктів.

Land Rover представив новинку у сегменті компактних SUV преміум класу у абсолютно новому кольорі Phoenix Orange, який було презентовано із застосуванням унікальних симуляторів позашляхових умов та дощової завіси у вигляді водоспаду.

Філ Пофем, Директор із маркетингу, говорить: “Discovery Sport і XE є вражаючими доробками Jaguar Land Rover, які демонструють наше прагнення до постійного внеску у розвиток нових моделей та інновацій. При вартості XE від £27,000 (для ринку Великобританії) та менше ніж £30,000 (для ринку Великобританії) для Discovery Sport, обидві моделі стануть визначним проривом для  Jaguar Land Rover, завоюють нові сегменти та змінять клієнтську базу обох брендів.”

Окрім презентації нових моделей, обидва бренди представили у Парижі  нові колекції одягу. Barbour for Land Rover представлять свою першу колекцію Осінь-Зима 2014. Колекція Jaguar Heritage ’57, на створення якої надихнула 60-річниця D-Type, представляє лінійку брендованого одягу пов’язану із переможним авто No.3, за кермом якого перебував Рон Флокхарт та Івор Б’юб із команди Ecurie Ecosse. Елементи аксесуарів, шкіряні куртки Jaguar Heritage та сумки, виготовлені у Англії з м’якої та еластичної шкіри Pittards.

Раніше цього місяця Jaguar Land Rover повідомила про сильні результати продажів у серпні, реалізувавши 30 249 автомобілів, що на 9% більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Протягом перших 8 місяців цього року Jaguar Land Rover реалізувала 304 854 автомобілів, зріст складає до 13%.

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070