JAGUAR LAND ROVER РОЗШИРЮЄ ГЛОБАЛЬНУ УГОДУ З ВИКОРИСТАННЯ ОЛИВ CASTROL

JAGUAR LAND ROVER РОЗШИРЮЄ ГЛОБАЛЬНУ УГОДУ З ВИКОРИСТАННЯ ОЛИВ CASTROL

Компанія Castrol оголошує про відновлення глобальної угоди з компанією Jaguar Land Rover щодо використання олив у післяпродажному обслуговуванні автомобілів, розширюючи довготривалу співпрацю між обома компаніями.

Компанії Castrol і Jaguar Land Rover тісно співпрацюють вже понад 20 років, з них упродовж 11 років як технологічні партнери. Нова угода ще більше зблизить обидві компанії у таких сферах як інноваційні технології, постачання спеціалізованих мастильних матеріалів, післяпродажна підтримка та спільні маркетингові програми.

 “Ми з радістю повідомляємо про розширення нашої угоди з Jaguar Land Rover. Наші компанії мають багато спільних цілей і дана угода дозволить нам спільно впровадити проривні технологічні інновації та забезпечити реальні переваги дилерам і клієнтам  Jaguar Land Rover.” Maрк Ходжсон, директор Європейського підрозділу Castrol з продажів автовиробникам.

Технологічний аспект співпраці ґрунтуватиметься на інтегрованому спільному підході до розробки продуктів. Моторні оливи Castrol EDGE Professional спільно розроблятимуться і тестуватимуться на прототипах двигунів і трансмісій Jaguar Land Rover.  Такий підхід допоможе досягти ще більшої економії пального, знизити викиди вуглекислого газу та покращити роботу двигуна.

Castrol продовжить постачати мастильні матеріали для першої заводської заливки на заводи Jaguar Land Rover.  Що стосується підсляпродажного обслуговування автомобілів, то Castrol EDGE Professional є єдиною, що ексклюзивно рекомендована компанією  Jaguar Land Rover і доступна через дилерську мережу Jaguar Land Rover. Такий підхід дає змогу забезпечити клієнтові при обслуговуванні продукт, якість якого ідентична тому, що заливається в автомобілі Jaguar Land Rover в заводських умовах.  Castrol EDGE Professional є першою в світі оливою, що сертифікована як CO2- нейтральна. Наразі це най витриваліша олива Castrol, посилена технологією Titanium FST.

“Як глобальні преміум-бренди та інноватори в технологіях, Castrol і Jaguar Land Rover чудово доповнюють одне одного. У цей хвилюючий період зростання ми з нетерпінням очікуємо нових висот у нашій співпраці.” Mайк Джоунс, Глобальний маркетинг-директор Castrol з продажів автовиробникам.

Castrol також надає підтримку авторизованим дилерам Jaguar Land Rover шляхом надання широкого спектру послуг Castrol Professional, спрямованих на підвищення рівня задоволення клієнтів та їх утримання. На підтримку співпрацю задіяно спільні маркетингові програми просування брендів, націлених на комунікацію переваг співпраці для та дилерських підприємств та їх споживачів.

Maрк Ходжсон (Директор Європейського підрозділу Castrol з продажів автовиробникам), Роудон Гловер (Глобальний директор служби підтримки споживачів Jaguar Land Rover), Mайк Джоунс (Глобальний маркетинг-директор Castrol з продажів автовиробникам). 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070