ВИЗНАЧНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ БРИТАНСЬКОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ. JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИВАЄ ВЛАСНИЙ ЦЕНТР ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ДВИГУНІВ (EMC)

ВИЗНАЧНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ БРИТАНСЬКОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ. JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИВАЄ ВЛАСНИЙ ЦЕНТР ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ДВИГУНІВ (EMC)

- Провідний виробник британських автомобілів офіційно відкрив новий центр по виготовленню двигунів світового рівня 

- Jaguar Land Rover покладає виробництво двигунів на власні сили

- Новий центр Jaguar Land Rover по виготовленню двигунів вартістю в 500 мільйонів фунтів стерлінгів зайняв позицію провідного інвестора автомобільної галузі Великобританії

- У центрі зайнято 1400 співробітників

 

Jaguar Land Rover відзначив важливий момент в історії компанії відкриттям нового центру по виготовленню двигунів. Центр вартістю в 500 мільйонів фунтів стерлінгів, про який повідомлялось у вересні 2011 року, відображає значний крок стратегічної програми інвестицій Jaguar Land Rover та вперше почне виготовляти двигуни власного виробництва.

 

Розташований поблизу Вольверхемптон у Вест Мідландз, центр по виготовленню двигунів є місцем створення лінійки двигунів Ingenium, якими оснащуватимуться автомобілі Jaguar Land Rover нового покоління, створені, спроектовані та виготовлені у Великобританії. Лінійку започаткує 2-літровий дизель, який зійде з виробничої лінії на початку наступного року та створений для нового Jaguar XE.

 

Коментуючи відкриття центру, доктор Ральф Шпет сказав: “Центр по виготовленню двигунів - все, що є найкращого у британської галузі проектування. Jaguar Land Rover – це керований дизайном, технологіями та інноваціями бізнес, a його інвестиції та створення робочих місць є демонстрацією нашого зобов’язання просувати можливості автомобільної галузі Великобританії."

 

Прагнення встановити нові світові стандарти у галузі проектування, Jaguar Land Rover залучає до створення нових двигунів до 2000 інженерів, натхненних 70-річним досвідом компанії у напрямку дизайну та виробництва легендарних двигунів. Ці інженери, разом із новою командою Центру по виготовленню двигунів, що налічує 1400 співробітників, вироблятимуть нове покоління високопродуктивних 4-циліндрових дизельних та бензинових двигунів із низькими показниками викидів CO2.

 

Jaguar Land Rover розпочав будівництво за адресою i54 Бізнес Парк у червні 2012 року. Сьогодні, у надсучасному приміщенні площею 100 000 м2, центр випробування двигунів розміщено поряд із цехом по їх збірці та виготовленню, які відповідають найвищим стандартам екологічно сталого виробництва.

 

Приміщення отримало оцінку «відмінно» від BREEAM за екологічність, оскільки на його даху встановлено найбільшу у Великобританії сонячну панель, яка включає в себе близько 21 000 індивідуальних панелей. Відповідно до попередньої оцінки, ці панелі будуть генерувати більше ніж 30% необхідної для роботи заводу енергії, що можна порівняти із забезпеченням енергією  близько 1600 будинків.

 

Коментуючи важливість відкриття Центру по виготовленню двигунів, операційний директор Тревор Лікс, говорить: “Я пишаюся тим, що буду вести за собою команду, яка перенесе роки досягнень в плідні результати, виготовляючи двигуни Jaguar Land Rover нового покоління. Наш новий центр є важливим кроком із розвитку конкурентоспроможності та можливостей автомобільної галузі Великобританії. Створення двигунів власного виробництва сприятиме розширенню ланцюга постачання із Великобританії, що забезпечуватиме значне надходження іноземних інвестицій.”

 
 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

 

 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070