КОМПАНІЯ «ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД» РОЗПОЧИНАЄ БУДІВНИЦТВО КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ДИЛЕРСКОГО ЦЕНТРУ JAGUAR LAND ROVER В УКРАЇНІ

КОМПАНІЯ «ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД» РОЗПОЧИНАЄ БУДІВНИЦТВО КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ДИЛЕРСКОГО ЦЕНТРУ JAGUAR LAND ROVER В УКРАЇНІ

  • Нова концепція «арочного» дизайну дилерських центрів Jaguar Land Rover є глобальною ініціативою
  • Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover розпочне роботу у 2018 році та стане одним із перших дилерських центрів в Україні, побудованих відповідно до нових стандартів
  • Нову концепцію «арочного» дизайну буде адаптовано для всіх дилерських центрів Jaguar Land Rover в Україні
Візуалізація нового дилерського центру Jaguar Land Rover

 

15 листопада 2016 року компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» провела церемонію закладення фундаменту першого в Україні концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover. Новий дилерський центр буде збудований відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Дане приміщення буде двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Воно стане відображенням нового покоління дилерських центрів в Україні, які з’являться у найбільших містах до кінця 2018 року та повною мірою трансформують дилерську мережу Jaguar Land Rover в Україні.

Візуалізація нового дилерського центру Jaguar Land Rover

 

Будівництво концептуального дилерського центру в Україні є ініціативою компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд» та британського автовиробника Jaguar Land Rover LTD. Така визначна подія є підтвердженням зобов’язань офіційного імпортера Jaguar Land Rover в Україні, компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд», щодо розвитку автомобільного бізнесу в Україні та сприяння його відновленню. Окрім того, глобальна стратегія брендів Jaguar Land Rover має за мету значне розширення бізнесу, що пов’язано з презентацією нових моделей, які незабаром будуть представлені і на українському ринку.

Візуалізація нового дилерського центру Jaguar Land Rover

 

Новий дилерський центр площею в 7 656 кв.м., який включає виставковий зал, сервісну зону, складські приміщення та паркінг, розміститься на ділянці розміром 1 га. Приміщення дилерського центру матиме форму прямокутника з чіткими лініями. В оздобленні інтер’єра будівлі використовується скло та декоративні вставки з горіхового дерева. Витончене освітлення додає простору та відчуття розкоші. Виставкову залу буде поділено на дві частини – для представлення автомобілів Jaguar та Land Rover відповідно.  Клієнтська зона розміщуватиме в собі шоурум для 7 авто Jaguar та 7 авто Land Rover, зони конфігураторів автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зону експонування колекцій аксесуарів та мерчендайзу, місце для відпочинку клієнтів та кафетерій.

Візуалізація нового дилерського центру Jaguar Land Rover

 

На сервісі для обслуговування автомобілів будуть доступні 15 підйомників, 14 постів, окрім того 2 на мийку. Високотехнологічний сервіс будуть забезпечувати кваліфіковані технічні спеціалісти, які проходитимуть регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію у провідних фахівців Jaguar Land Rover. 

Новий дилерський центр дозволить працевлаштувати 47 співробітників різних професійних напрямків. Для забезпечення найкращого клієнтського досвіду для всіх співробітників дилерських центрів передбачено навчання Jaguar Land Rover Excellence.

Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover розпочне роботу 2018 році та стане першим концептуальним дилерським центром британських брендів в Україні.

Візуалізація нового дилерського центру Jaguar Land Rover

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 56 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні. Детальніше на www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів
044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070