LAND ROVER DISCOVERY РЯТУВАТИМЕ ЖИТТЯ

LAND ROVER DISCOVERY РЯТУВАТИМЕ ЖИТТЯ

Унікальний Land Rover Discovery, представлений на автосалоні в Парижі, поступив на службу в автомобільний парк екстреного реагування Асоціації Червоного Хреста.

Розроблений на базі оригінального концепту Project Hero, представленого на Женевському автосалоні у 2017 році, автомобіль став результатом півторарічної співпраці підрозділів Land Rover Special Operations і Австрійського Червоного Хреста.

 

Ексклюзивний Discovery стане мобільним центром ліквідації наслыдків стихійних лих та катастроф для команди аварійно-рятувальних робіт Австрійського Червоного Хреста. Автомобіль оснащений передовими засобами зв'язку, включаючи восьмироторний безсилометровий дрон з тепловізором широкого радіусу дії, здатний виявити людину з висоти до 440 м і ідентифікувати транспортний засіб на відстані одного кілометра.

Оператор також може відслідковувати об'єкти за допомогою дрона, просто вибравши відповідну опцію на сенсорних екранах головного комп'ютера, і отримати точні координати, що особливо важливо в рамках рятувальних операцій.

У унікальній комплектації автомобіля представлено чотири радіоантени, 360-градусне освітлення та вбудований в багажне відділення командного центру, що дозволяє співробітникам Червого Хреста координувати аварійно-рятувальні роботи у будь-який час доби.

Майкл Ван Дер Занде, керуючий директор Jaguar Land Rover Special Operations: «Наша співпраця з Червоним Хрестом не обмежується наданням автомобілів. З самого початку нашої спільної роботи в 1954 році, ми поставили перед собою мету допомогти організації удосконалити систему реагування на надзвичайні ситуації та оперативного рятування людей. За останні 18 місяців наші інженери плідно співпрацювали з аварійно-рятувальними групами Австрійського Червоного Хреста, застосовуючи досвід Land Rover, щоб знайти унікальне рішення для регіонального підрозділу цього гуманітарного руху ».

Д-р Джеміля Махмуд, заступник генерального секретаря з питань співпраці Міжнародної Федерації Об'єднань Червоного Хреста та Червоного Півмісяця: «Ми вдячні land rover за більшу підтримку протягом останніх шести десятиліть. Автомобіль екстренного реагування Discovery - ще один результат нашого глобального партнерства. Завдяки цій співпраці ми вдосконалимо можливості рятувальних операцій у найскладніших умовах».

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070