НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ НА LAND ROVER FREELANDER 2

НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ НА LAND ROVER FREELANDER 2

Модельний ряд автомобілів Land Rover набуває все більшої популярності в Україні. Модель Freelander 2 обирає все більше коло споживачів не лише завдяки неперевершеним можливостям, які притаманні автомобілям Land Rover, але й завдяки ціновій конкурентоспроможності Freelander 2.

Практична розкіш Freelander 2 стає ближчою завдяки пакетній пропозиції COMFORT (комфорт), яка представлена у офіційних дилерських центрах Land Rover в Україні починаючи з 1 травня 2013 року. Набір спеціально підібраних опцій забезпечить високим рівнем комфорту та зручності. Freelander 2 у комплектації SE оснащеної пакетом COMFORT з 2,2 л. дизельним двигуном, який йде у парі з 6-ступінчатою автоматичною трансмісією, наразі можна придбати у офіційних дилерів Land Rover на особливих умовах*. Кількість автомобілів обмежена. Запропоновані автомобілі в пакеті COMFORT є моделями 2014 модельного року. 

Freelander 2 у пакеті COMFORT оснащено 17" легкосплавними колісними дисками «Стиль 1», ксеноновими фарами та заднім парктроніком, який є незамінним помічником під час паркування. Комфортом та зручністю забезпечують оздоблення інтер’єру деревом «темний каштан», пакет підлокітників, роз’єм USB, а практичність підкреслюється комплектом гумових килимків для салону та багажного відділення та комплектом бризковиків. До того ж обравши автомобіль Freelander 2 у пакеті COMFORT потенційному клієнту пропонується широка гамма кольорів кузова «металік» без додаткової плати.

Додатково для власників всіх автомобілів Freelander 2 було розроблено пакетну сервісну пропозицію** на регламентне технічне обслуговування, відповідно якої власники Freelander 2 отримують:

- Спеціальні умови на придбання розхідних матеріалів (гальмівні колодки, диски, мастило та фільтри).
- Фіксовану вартість нормо-години на проведення регламентного технічного обслуговування в розмірі 300 гривень.

Freelander 2 – надійний автомобіль, який пропонує власнику неперевершений рівень розкоші, вражаючі позашляхові якості та динамічні характеристики. Модель поєднує чудову керованість та інноваційні рішення завдяки високим технологіям Land Rover. Подорожуйте впевнено. Приєднуйтесь до родини Land Rover.

* Про особливі умови придбання можна дізнатися у офіційних дилерів Land Rover http://www.landrover.ua/find-a-dealer/. Кількість автомобілів обмежена останнім роком виробництва моделі.

** Пропозиція діє з 10 серпня 2013 року в офіційній дилерській мережі Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070