LAND ROVER СВЯТКУЄ 6–РІЧЧЯ RANGE ROVER EVOQUE ТА ПРЕДСТАВЛЯЄ RANGE ROVER EVOQUE LANDMARK SPECIAL EDITION

LAND ROVER СВЯТКУЄ 6–РІЧЧЯ RANGE ROVER EVOQUE ТА ПРЕДСТАВЛЯЄ RANGE ROVER EVOQUE LANDMARK SPECIAL EDITION

  • Понад 600 000 автомобілів Range Rover Evoque вироблено на заводі у Великобританії
  • Нова моделі Range Rover Evoque Landmark Special Edition представлена на честь шестиріччя Range Rover Evoque
  • Range Rover Evoque завоював понад 200 міжнародних нагород
  • Приголомшливий дизайн в кольорі Moraine Blue візитна картка Range Rover Evoque Landmark Special Edition
 

За останні шість років 600 000 автомобілів Range Rover Evoque зійшли з виробничої лінії заводу Halewood, Великобританія, та завоювали серця шанувальників бренду по всьому світу.

 

Попит на перший розкішний компактний позашляховик Land Rover, який дебютував у світі у 2011 році продовжує невпинно зростати. У березні 2017 року, через шість років з дати виробництва, продажі Range Rover Evoquе досягли показника у 18 000 одиниць.

 

Range Rover Evoque найбільш титулований автомобіль в модельному ряді Range Rover: він завоював понад 200 міжнародних нагород, включаючи відзнаку «Кращий компактний позашляховик 2016» в Німеччині, Франції, Іспанії і Бразилії.

 

Щоб відзначити шість років успіху, Land Rover анонсувала вихід нової моделі Range Rover Evoque Landmark Special Edition в кольорі Moraine Blue - натхненною бірюзою канадських гірських озер.

 

Він має динамічний зовнішній вигляд і контрастний панорамний дах кольору Carpathian Grey, 19-дюймові диски Gloss Dark Grey і решітку радіатора Graphite Atlas. Темно-сірі акценти продовжено в інтер'єрі: матове оздоблення центральної консолі, шкіряні сидіння Ebony з контрастним швом кольору Lunar і перфорованою центральною секцією сидінь.

 

Кожні 170 секунд із заводу сходить новий Range Rover Evoque, включаючи модель у кузові кабріолет, що випускається в Halewood з 2016 року. 80% виробництва експортується на 130 ринків по всьому світу з додатковим виробництвом в Китаї і Бразилії для задоволення попиту на внутрішніх ринках.

 

Джеррі Макговерн, Директор із дизайну Land Rover, сказав: «Те, що робить Range Rover Evoque таким особливим є його актуальність. Дизайн залишається сучасним і яскравим. Саме Range Rover Evoque сприяв залученню нового прогресивного покоління покупців, в тому числі сприяв зростанню жіночої аудиторії. Його успіх дав нам впевненість в подальших кроках та нових ідеях, які були реалізовані Range Rover Evoque кабріолет. Сьогодні ми святкуємо шестиріччя моделі та представляємо Range Rover Evoque Landmark Special Edition».

 

Landmark Special Edition буде поставлятися з новітніми технологіями Land Rover, включаючи опціональну систему InControl Touch Pro з 10-дюймовим дисплеєм та додатками Spotify і точкою доступу 4G Wi-Fi.

Досупність моделі для українського споживача уточнюйте у офіційних дилерів Land Rover в Україні.


Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів
044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua

Рудницька Неля, Фахівець з маркетингових комунікацій Jaguar Land Rover
044 485 63 00 (вн. 2762), nrudnytska@winner.ua

 
 
 

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070