LAND ROVER ДОПОМАГАЄ ЧЕРВОНОМУ ХРЕСТОМУ

LAND ROVER ДОПОМАГАЄ ЧЕРВОНОМУ ХРЕСТОМУ

Природні катастрофи можуть спалахнути у будь-який момент, тому бренд Land Rover спільно із організацієїю Червоного Хреста бере на себе відповідальність за життя  людей у найбільш нестабільних регіонах планети.

Сьогодні ця підтримка як ніколи раніше актуальна: за даними World Disaster Report 2018,  у цьому році, 134 мільйони людей можуть потребувати гуманітарної допомоги. Проект розроблений ??Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, враховує такі особливості регіонів, як складний ландшафт, обмежена інфраструктура, локальні конфлікти та стихійні лиха, як фактори, що ускладнюють процес надання оперативної допомоги.

 

В даний час Land Rover фінансує проект по забезпеченню готовності до реагування на нещасні випадки у Мексиці, метою якого є надання допомоги більш ніж 55 тисячам жителів регіону. За останні 2 роки, спеціалісти та волонтери мексиканського підрозділу Червоного Хреста пройшли шлях в більш ніж 23 000 миль, щоб дістатися до цих виділених населених пунктів.

Після землетрусу у 2017 році мексиканський Червоний Хрест зміг організувати місію із 1 200 спеціалістів по пошуково-рятувальним операціям, а також 31 000 волонтерів, які надавали допомогу в ліквідації наслідків катастрофи. Ці міри допомогли врятувати життя більш ніж мільйону людей.

Кріс Сорп, комерційний директор Jaguar Land Rover: «В рамках нашої  співпраці з Червоним Хрестом, ми беремо на себе зобов’язання допомагати спільнотам, у ізольованих та важкодоступних місцях. Позашляхові можливості автомобілів Land Rover дозволяють їм дістатися до самих важкодоступних куточків світу і здолати складне бездоріжжя».

 

Бренд Land Rover співпрацює з Червоним Хрестом уже більш ніж 60 років рятуючи життя по всьому світу.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070