ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК ДО ПОЧАТКУ ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ ВРАЖАЮЧОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ АБСОЛЮТНО НОВОГО RANGE ROVER SPORT

ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК ДО ПОЧАТКУ ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ ВРАЖАЮЧОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ АБСОЛЮТНО НОВОГО RANGE ROVER SPORT

-  Презентація абсолютно нового Range Rover Sport відбудеться під час його проїзду вулицями Нью-Йорка
-  Найшвидший та найбільш маневрений Land Rover на сьогодні
-  Надлегка архітектура кузова преміум-класу Land Rover
-  Презентація буде транслюватися світовій спільноті у прямому ефірі 26 березня 2013 року
-  Унікальний фільм, спеціально створений для презентації, стане частиною програми заходу
-  У фільмі абсолютно новий Range Rover Sport знімався разом з легендарним британським актором

Київ, Україна, 18 березня 2013 року – всі з нетерпінням чекають на світову прем’єру абсолютно нового Range Rover Sport, яка відбудеться 26 березня 2013 року. Абсолютно новий Range Rover Sport проїде вулицями Манхеттена та продемонструє унікальну динаміку та неперевершену широту можливостей.

Абсолютно новий Range Rover Sport буде представлено напередодні нью-йоркського автосалону 2013 – 26 березня о 19:30 (за часом Нью-Йорка) або 27 березня 2013 року о 01:30 (за київським часом). Презентація буде транслюватися в прямому ефірі світовій спільноті на спеціальному мікросайті. Гості мають зареєструватися на www.newrangeroversport.com для того, щоб отримати персональне запрошення на трансляцію та першими отримати інформацію про найбільш захоплюючий автомобіль 2013 року. Всі, хто налаштуються на пряму трансляцію, матимуть найкращі місця для перегляду та отримають можливість обрати діапазон нахилу камери та місце з якого вони переглядатимуть захід. На сайті також будуть доступні ексклюзивні матеріали, включаючи пряме включення з пост-презентації. У програмі будуть проходити інтерв’ю з тими, хто працював над неперевершеною динамікою авто, його дизайном та впровадженням інноваційних технологій.

Для створенню унікальної презентації для аудиторії Нью-Йорка та світової online спільноти Land Rover співпрацював з голлівудським продюсером та продакшин-студією. Абсолютно новий Range Rover Sport здійснить динамічний та швидкісний проїзд разом з особливим британським «адвокатом» бренду Land Rover. Презентація відбувається у місті Нью-Йорк, оскільки регіон Нью-Йорку є найбільшим ринком продажів Range Rover Sport у світі. Джон Едвардз, міжнародний бренд-директор Land Rover, говорить: «Презентацію абсолютно нового Range Rover Sport очікують з нетерпінням. Новий Sport стане не лише найбільш динамічним автомобілем Land Rover, але й найбільш технологічно довершеним, а його надлегка алюмінієва архітектура кузова сприятиме значному зменшенню викидів CO2 та паливній економічності. Із задоволенням поділимося з вами повним списком характеристик автомобіля 26 березня 2013 року.»

__________

Сайт прямої трансляції

Відео

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070